Новости » ????? ? ????
????? ? ????   ????? ? ????    10% ????????? ?????????? ?????????? ?????????? «??????????» ?????
? ??????? ??????? ???? ??????? ????????? ?? ???????? ??????????? ?? ????? ?????? ???????. ????? ????, 77% ??????? ??????? ? ??????? ? ???????? ??????. ??? ?????? ?????????? ?? ?????? ?????? ???????, ???????????? ????????????? ???????? Superjob.ru.

?????????? ????????, ??? ?????? ??????? ????? ??????? ?? ??????? ????????? ? ?????? ????????? ???????. ?????? ?????????, ??-?? ??????? ???????? ??????????? ? ????????? ???????????, ?????????? ???????? ??????????? ??? ?????????? ?????????????? ???????.

?? ????????? ?????????? ?? ??????? ??????, ??? ?????? ???????????? ?????? ?? ????????????? ??????. ?? ??? ?????????? ???? ? ????? ? ???, ??? ????? ?? ? ????????? ??????????? ? ??? ??????? ???????. ??????? ????? ????????? ??????? ? ???, ??? ?????????? ??????, ????? ??????????? ???????????.

???????? ??????????? ?????????, ??????? ???????????? ? ????????? ????? ? ?????????? ??????. ?? ?? ??????, ????? ????????? ????????? ???????? ???????????? ??????? ?? ???????? ? ??????????? ?????? ? ?? ??????????. ?? ????, ?? ?????????, ?????????? ???????????. ??????? ??????, ????? ??????? ???????? ?????? ?????????, ?? ??????????? ????? ???????. ?????? ???????? ??????? ????????????? ??????????? ?? ????? ?? ?????????????? ????????, ??????? ????????? ??????? ????? ???????? ??????. ???? ??????????? ??? ?????????: ????????, ???????, ?????? ?????????????? ?????? — ?????????? ???????? ?????. ???????? ?????? ?????????? ??????, ? ??????? ????????? ?????.

?????? 17% ????? ??? ?????? ????????, ??? ?? ??????? ?? ???????? ????? ?? ??????????.
16.05.11 14:12     ??????????: 2460
???????? ???????????
  ???? ???:
?????????? ???????? ????? ??????? ????? ?????? ?? ???? ?? ????? ???? ?? ?? ??????? ??-??-??