Новости » ????? ? ????
????? ? ????   ????? ? ????    ??????????? ??????????? – ????? ????? ? ?????? «?? ???????????»
      ? ????? ????? «?? ???????????» ??????? ??????? ?????????. ??? ?? ???????? ????? ?? ??????????? ??? ????? ? ???????????? ?????????.
      ????? ?????, ?? ????????? ?????? ????????? ?????????-?????????????? ??????? ??????? ???, ? ?????????? ????????? ????? 500 ????? – ??? ????-????????. ????????? ????? ????? ????? ???????? ???????????: ? ?????? ?????? 140 ?????, ??????? ?????????????? ??????????? ??????????? 70 ????? ? ???????? 40 ????? ????? ????????? ?? ????. ????????? 300 ????? ?????-????????? ?? ????? ??????????? ???????? ???????????.
      ????????? ??????????? ???????? ????????? ?? ???????? 29 ????? ?????-?????????. ? ?????-??????????, ? ??????? ????????? ??? ????, ??? ??????????? ?? ?????????. ????? ???????? ??????? ? ???, ??? ??????????? ??????????????? ?????? ??? ????????????. ???????????, ????????????? ????? ?????????? ????? ???? 4% ?? ?????? ?????????? ????.
      ?? ?????????? 2008-2009 ?????, ?? ?????? ?????? ????????? ????????, ???????????????? ??????????? ??????????? ???????????. ??? ?????????? ????? «?? ??????????? ??? ? ????????????? ????????????? ???????? ? ??????. ??, ???? ?? ???? ??????? ???????????? ??????, ?? ???? ????????? ?????? ? ???????? ??????? ???????????.
      ? ?????? ?????? ? ??????????? ????? ???????? ??????? «??????????? ??????????? ??? ? ????????????? ????????????? ????????». ?????? ???????? ?????? ?????????????? ???????? ?????, ??? ?? ???? ????? ????????? ???????? ? ????? ????????.
????? ?????? ?????????? ????? ????????????? ? ?????????? ?????.
01.05.11 09:38     ??????????: 2508
???????? ???????????
  ???? ???:
?????????? ???????? ????? ??????? ????? ?????? ?? ???? ?? ????? ???? ?? ?? ??????? ??-??-??