Новости » ????? ? ????
????? ? ????   ????? ? ????    ? ????????? ???????? ?23 ??????? ????? ??????? ???? ??? ?????????? «??????»
?????? ??? ??????????????? ??????? ???? «??????» ?????? ? ??????????????? ??????????? ???????? ??????, ???????????? ? ??? «???????? ? 23». «??????» — ???? ?? ?????????????? ????? ????? ?????????? ????????. ? ??????????? ??????? ??????? 5 ??????: «????????????» (??? «????????????? ??????? ??????????????????? ????? ? 2», ??????? ??????????? ?.?.), «??????? ??????» (??? «???????????? ??????? ??????????????????? ?????», ??????? ????????? ?.?.), «??????» ??? («????????????? ??????? ??????????????????? ?????», ??????? ??????? ?.?.), «???» (??? «?????????????? ??????? ??????????????????? ?????», ??????? ????????? ?.?.) ? ??????? ??? «??????? ??????????????????? ????? ? 13» ?????? ???????? (??????? ???????? ?.?.).
????? ?? ????????? ???????? ????????????? ? ?????? ???? ? ????.
???????, ??????? ??????????, ???????? ???? ??????, ??????? ?? ??????? ???? «?????-????». ????? ??????? ???? ?????????? ????????? ????????? ?????????? ??????? ?? ?????????????? ?????. ????? ????? ?????????? ??????????????? ???? «??????», ?????????? ???????? ?????????????? ????????.

?????? ????? ? ??????????????? ??????? ???? ?????? ??????? «??????», ?????? — «????????????». ????????? ?? ??????? «???» ?????? ?????? ?????. ????????????? ????? ?? ?????? ??????????? ?????????? ?????????, ?? ?????? ?????????? ?????????? ? ?????? ?????? ????????????????? ?????, ? ????? ?? ?????? ?????? ?????????????? ???????????????? ???????? ????? ??????? («????????????»), ?????? ?????? (??? ? 13), ???????? ????? («??????») ? ??????? ????? («???»).

???? ??????????? ???? ??????? ??????? ? ???????? ??????? ??????????? ????????????? ???????? ?????????? ????????.
22.05.11 15:54     ??????????: 2654
???????? ???????????
  ???? ???:
?????????? ???????? ????? ??????? ????? ?????? ?? ???? ?? ????? ???? ?? ?? ??????? ??-??-??