Новости » ????? ? ????
??????? : << < 1 2 3 > >>
      ???????????? ??????????? ?????? ???????? ?????????? (????), ?????? ?????????? (?????? ??? ??. ??????????), ?????? ????? ?? ????????? ??????? ???.

30.04.11
      ????? ?????????, ???????????? ??????????? ???????? ????????????? ??? ?? ??????????? ??????, ??????????, ??? ???????????? ????? ??????????????? ????????? ?? ???????? ?????? ???????????? ????????? ????????? ? ?????. ??????????? ?????? ???? ?????? ???? ?? ??????????? ?????? ? ?????????? ?????????????? ?????????. ?? ?????? ????????????? ?????????? ??? «??? ?? ?????????? ????????». ?.????????? ??????????, ??? ?????????? ??????????? ??????????? ??????? ?? ????????? ????? ?????????? ???????????.

30.04.11
      ?? ?????? ?????? «???????? ????????», ?????? ??????? ?????? ????? ?43 ?.?. ???????? ???? ??????, ????? ?????? ????? ? ????? ?????????? ????????? ?? ????????? ????????? «?????? – ???????», ??????? ??? ???????? 50-????? ?????? ?.????????. ????????? «?????? – ???????» ?????? ? ???????????. ??????????? ?????????????? ????????? ????????? ????? ???????? ????. ????????? ????????? ???? ????????????: ????????, ?????????? ? ??????? ????????????? ?????????.

30.04.11
      ??? ????, ??? ?? ???????? ?? ?????? «??? ??????? ????? ?????????? ?? ???????», ???? ????????? ???????????? 2000 ???? ?????? ? ?????? ????????. ???????????? ????????? ?????? ????????? ???????? ??????????? ???.

29.04.11
      ? ????? ??????? ????????? ????????? ?????????? ??????? «?????????» ??? ??????????, ????????????? ???????? ???????? ?????????? ?????????? ??????????? ????????? ? ????????????? ??????????? ??????. ????????? ????? ????? ???????? ????? ????????, ????????????? ? ????????.

19.04.11
    ???? ???????? ?????? ? ???, ??? ????????? ??????? ??????, ???? ?????????? ?????? ? ???????. ???????????, ?? ????????? ? ???????, ???? ?????? ????. ????????? - ???? ???? ??? ??????? ????. ??????? ?? ????? ?? ????????? ?? ???????? ???.

03.03.11
??????? ?? ????????????? ???????? ???????? «???? ?????-2011». ?? ????????? ????? ????? ?????? ???????????? ????? ??????????? ????????? ??? ????????????, ????????? ???????????????, ??????????????? ? ??????? ????????? ????????.

02.09.10
??? ????????? ?????? ??????????????? ??????? ?????, ? ??????????????? ??????? ??????? ????? ?? ????????? ?????? ? ?????????? ??????? ??????????? ? ??? ?? ??????? ???????? ???????????? ????????????? ??????? ? ????????????? ???? ? ?? ????????

05.08.10
??????? : << < 1 2 3 > >>