Новости » ??????? ?????
      ?????? ??????????????????? ????? ???????? ????, ??????? ??? ?????????? ?????????????????? ??????? ?? ?????????????????? ??????? ??????? ??? ??????????.

20.04.11
????????????????:

1 ????? – VII ??????????????? ????????? ???????? ?????????? «????????????? ??????» ??????,2006?.;

1,2 ????? – ?????? ????? ?? ?? ????????? ????? - 2006?, ????.;

27.02.11
14 ??????? ? ????? ??????? ???????????? ????????? ???????????? ?????????? ???. ? ??? ??????? ??????? ???????? ???? ?????????? ? ??????????? ????. ?????? ???????? ??? ??????? ?????????? ??????, ? ???? ???????? ???????? ???????????? ?????????? ??????????? ??????? ?????? ?????. ??????????? ?????? ? ????? 19 ????. ???? ? ???????? ???? ????? ? ?????? ??? ?????. ?? ?????? ?????????? ????? ?????, ???????. ? ?????? ??????????? ?????? ???????????? ????????? ? ???????????? ??????.

15.12.10
?????????? ? ??????? ? ??????????????? ???????? ?????????? ????? ????????? ? ???????? ??????????????????? ???? ?? ?????????? (?????????? / ?????????) ????? «???????! ????? ???? ??????? ?????????, ?????????????!..», ??????????? ???? ???????. ??????? ?????????? ? ????? ???????? ?????????? ???????????? ????????? ???? ? ???????? ??????? ??????????????????? ???? ?????????? ????????, ?????????? ???????? ? ???????? ? ???????????????? ???????????? ???????, ?????????? ???? ??????????? (??????????? / ??????????) ????? ? ???????????????? ???????.

10.11.10