Новости » ??? ???????????
  ??? ???????????    ????? ????????? ?? ?????? ? ??????
? ?????? ?????? ????????? ????? ?????? ?????????, ? ?????????? ?????????? ???????, ?? ??????, ? ??????? ??????????, ????? ?????. ? ?????? ?? ????? ????????, ???????? ?????????? ?????????, ?? ???? ???????? ?????????????? ?????.???????? ???????? ? ??????, ???????? ? ?????? ??????? ??????????, ?? ??????????? ???????????, ???????????, ??????????, ??????????????, ????????????? ????. ? ??????? ????????? ?????????????? ???????? ?????????? ??????? ?????. ??? ??????? ???? ???????????? ?? ?????????? ?????????? ????????? ??????.

?????????? ??????????, ??? ????????, ????????????? ????????? ?????????? ????????????? ?????????, ? ??????????? ? ??????? ???? ??????, ????? ????????? ????????, ????????? ??????? ??????? ? ????????, ???????????? ?????????? ??????, ??? ?????????? ??????????.

? ??????????????? ???? ????????, ?????????? ??????, ?????? ????????? ???????? ?????, ? ???????? ?????????? ???????????.

???????? ???????? ?????? ? ??????, ???????????????, ?? ?????? ??????, ? ????????? ?????????? ??????, ??????????? ? ?????????? ?????? ?????????? ???????? ? ?????????????? ????, "??????". ??? ?????? ????????? ????????? ??????, ??????????.

?????? ?????? ???????? ? ???????????? ??????? ?? ????? ??????? ?? ??????? ?????????? ? ??????? ??????? ? ????????????, ? ????? ? ?????? ??????? ?????? ??????. ???????? ?????????? ?????????? ??????? ? ?????, ?????????????? ? ???, ???? ?????? ??????? ? ????? ?????? ?????????. ? ??????? ? ??????? ????? ?? ???????? ?????????? ??? ?????? ???????? ??? ?????.
11.11.12 04:05     ??????????: 4554
???????? ???????????
  ???? ???:
?????????? ???????? ????? ??????? ????? ?????? ?? ???? ?? ????? ???? ?? ?? ??????? ??-??-??