Новости » ??? ???????????
  ??? ???????????    ?????????? ?????????? ??????? ????? ???????
???????? ??????? ?????? ????????, ???????? ????? ? ??????????? ??????, ? ???? ???? ??????????? ????????????? ????? ????? ????????? ??????? ?????? ???????. ?????? ????????? ???????????????? ???? ?? ???????????, ??????????? ?? ??????? ??????? ???????????, ? ?? ????????, ?? ???? ????????, ????????? ? ???????????.

??, ??? ??? ?????????? ??? ?????? ?????????? ????????? ?? ????????? ???????????, ????? ??????? ???????? ????????? ????? ????? ?????????? ??????? ?? ???????.? ????? ??????? ??????? ??????????? ????? ??????????? ? ???????????? ??????: «?????? ??????????????? ? ???, ??? ????????? ???????…».

?? ?????? ????????? ???????????, ???????????????? ???????, ??????? ????????, ????? ???????? ????? ????????? ????????, ?????????? ?????????. ? ????????? ??????? ??????????? ????? ?????? ?? ????? ???????? ? ????????? ??????. ??????? ?????? ? ?????? ??????????? ?? ????????? ???????, ???? ??? ??????? ???????????????? ?????. ???????, ?? ???????? ??????? ????????????, ????? ????? ???????. ??????? ?????? ??????? ???????? ?????????? ????? ? ?????, ????????? ?? 6 ????????: ??? ?????? ????? - ?????? ????, ?/??? ????????? - ????? ????????, ??????? ?????? ???????????? ?????????. ?? ????????? ? ???????????????? ????? ????? ????? ??????? "?????? ???????????????? ???????????".
07.11.12 22:53     ??????????: 4820
???????? ???????????
  ???? ???:
?????????? ???????? ????? ??????? ????? ?????? ?? ???? ?? ????? ???? ?? ?? ??????? ??-??-??