Новости » ????? ? ????
????? ? ????   ????? ? ????    ????????????? ????? ?????
??????? ??????????? ? ?????, ???????? ? ?????? ??????? ???????? ???????? ? ???????? ? ????? ????????????? ????. ??????? ???????? ??????, ??? ? ???????????? ??????????? ???????? ? ????????? ?? ???????? ????? ? ?????????? 16-?? ????????? ???? ?? ??????, ??????? ????????????? ???????? ?????????? ? ???????? ???????????? ?? ??? ????????.

?????????? ? ????? ???????????? ????? ????????????, ? ????????? ? ????????? ? ???, ??? ??? ?????? ?????? ????? ????? ??????? ? ????????????? ????? – ??????? ????????.

????? ?? ???????, ??? ??????? ?????? ??????????? «????????-??????????», ??????? ????????? ?? ???????? – «?? ?????? ??????».

???????? ?? ? ?????????????? ??????? ???????? ????????. ?????????, ????? ??????? ????? 1000, ??????????? ?????? ???? ?????????? ????? ????? ?? ????? ? ?????? ?? ?????? ?????, ?????? ??? ??????????? ?? ???????? ??????????? ??????????? ????????????? ???? ? ????????. ???????? ????????????, ??? ??????????? ???????? ? ????????? ???????? ????? ? ?????????? ??? ?? ??????????, ??? ??? ??????????????? ?????? ?????? ????? ? ??????? ??? ????? ? ??? ?????????? – ????? ??????? ???, ?? ????????? ? ???????? ?????????.

????? ???? ???????? ?????????? ?? ????? ??????????? ????? ? ?????, ??? ?? ??????? ???????? ???????????? ??????, ?????????? ??????????????? ? ?????????? ?????, ????? ??????????? ??????????? ???????? ???????????? ? ?????????????? ????????????? ????? ????????. ? ??? ??? ???? ?????? ?????? ????????, ????-??????????? ???????, ? ????? ????????? ?????????????? ???????? ??????????, ??????????? ? ????????? ???????.
04.11.12 22:41     ??????????: 5109
???????? ???????????
  ???? ???:
?????????? ???????? ????? ??????? ????? ?????? ?? ???? ?? ????? ???? ?? ?? ??????? ??-??-??