Новости » ??? ???????????
  ??? ???????????    ???????? ???????????? ? ???????? ??????????? ????????
??? ??????? ? ????? «5 ??????» ???????????? ???????? ?? ?? ???????? ????? ? ??????????? ?????? ??????, ?? ????????? ?????????? ??????? ????????? ????? ??????????? ???????? ???????? ? ?????? ??????????? ???? ??????????????? ????????, ?? ???? ????????? ?????????????????? ???? ??????????.

«????? ???? ? ??? ????? ????????!», ??????? ?????? ?????? ? ???????????? ?????????? ?? ??? ?????? ????????? ? ?????? ??????? ???????? ??????????????? ????????. ????? ?????? ??????? ?? ???????????, ? ??? ??????, ????? ?????? ???????? ? ??????????? ????????, ?????? ????????? ????? ?????????????????? ?????????? ? ?????? ??????????? ? ???, ???????????? ??????????????? ???????.

?? ?????? ???????, ??????????? ??????? ??????????? ???????? ? ?????? ??????????? ????? ???????? ????? ??????????? ??????? ?????? ? ?????? ?????????? ??????????? ? ????? ??? ????????????? ??????????? ??????????? ????? ???????? ???? ??? ????? ???????, ????? ????????, ???????? ?? ???? ???????? ????????? ??? ??? ?? ?????????.

???????? ??????? ???????, ??? ? ??????? ?????? ???????? ????? ???????? ?? ???? ??????????.

???? ? ??? ??????? ???????, ?????????? ? ???? ???????????? ??????? "???????????", ??? ???? ??????? ?????????? ?????????? ?????? ? ??? ??????????? ??????? ????????. ? ??? ?????? ????? ???????? ? ???????????? ?????????? ? ????????????????? ??????????, ??????? ?????????? ????????? ?????? ?????? ??????? ? ??????? ??? ?? ????????? ????????.
01.11.12 22:03     ??????????: 5866
???????? ???????????
  ???? ???:
?????????? ???????? ????? ??????? ????? ?????? ?? ???? ?? ????? ???? ?? ?? ??????? ??-??-??