Новости » ??? ???????????
  ??? ???????????    ???????????? ????? – “????????? ???????”
? ?????????? ????????? 21 ?????? 2012 ???? ??????? ???????????? ???????? ????? ??? ????????? “????????? ???????”, ? ??????? ?????? ???????? ?????? ????? ????????? ???? ?? ???????????. ????? ??????? ? 60 ??????? ??????, ? ????? ? 10 ??????????? ???????, ? ?? ????? ????? (???????), ?????? (??????) ? ?????? (????? ????????).

??? ????????? ????? ???????????? ???????????? ? ?????? ?????? ?????, ??????????????? ???????? ?????????????? ??????? ?????? ?? ????????. ??????? ???????? ?????? ???????? ????????? ??? ??????????? ?????????????? ? ????? ?????????? ????? ? ?? ?????? ?????, ?? ?????? ?? ?? ??? ???? ?? ?????? ?????? ?????????. ????? ??????????? ???????????? ????????? ??????? ???????, ???????????????, ??????, ???????????? ???????????? ??????? ???????? ? ?????.

??? ?????????, ??????????? ????? ?? ???? ?????? ?????? ?? ?????? 25000 ???????. ???????? ????? ??????????? ? ? ??????? ????, ?? ??? ???? ????????? ?????? ? ??????? ???????????? ???????????? "?????????? ??????". ?????? ??, ???????? ????? ??????????? ????? ?????? ? ???????????? ??? ? 2004 ????. ?? ???????? ????????? ????????? ????????? ??????? ? ????????? ?????? ???? ??????? ????? ? ????? ??????????.

????????? ??????, ??????? ?????? ??????? ??????? ???????? ?????? ??????? ?????, ????? ?????? ????????? ?? ??? ???????? ?????. ????????? ?????? ? ??????? ?????? ????? ?????? ?????? ????? ??????, ????? ? ???? ????? ?????? ? ??????. ?????? ????? ????? ?????? ???? ? ???????? ??????. ??????????? ????? ????? ??????? ?????? ??????? ?????? ????? ??????, ?????? ? ???? ?? ????? ?????? ? ?????? ? ????????.
20.10.12 22:02     ??????????: 2239
???????? ???????????
  ???? ???:
?????????? ???????? ????? ??????? ????? ?????? ?? ???? ?? ????? ???? ?? ?? ??????? ??-??-??