Новости » ??? ???????????
  ??? ???????????    ? ?????????? ?????? ???????? ?????? ??????????????? ???????

??-?? ?????? ?????????? ???????? ???????? ????????? ????? ??????, ??? ??????? ???????????? ?????????? ???????? ????????????? ? ?????????????? ??????.

? ????? ???????? ???? ? ?????? ???????? ??????????? ??????? ??? ???? ?? ?????? ????? ? ?????? ??????, ? ??? ? ?????? ???????? ???? ????? ????????? ?????, ??????? ???????? ?????????????? ????? ????????. ??????????? ????????? ??????????? ?????? ?? 24-?? ??? 2012 ????. ?? ?????? ?? ?????? ????? ????? ?????????, ???????????? ?????????? ???????, ??????????? ?? ??????????, ???????????? ?? ?????? ??????. ?? ??????????? ??????? ?? ?????? ????? ?? ???????????? ???????????? ? ????????? ??????. ?? ?????? ?? ??? ??????????? ????????????, ????? ??????? ???????? ?? ????????? ????? ?? ???????? ????????. ??????? ?????????? ??????????? ? ?????? ?? ?????????? ??????? ????????. ???????????? ? ?? ? ???????????? ?????? ???????? ?????, ?????????? ???????????! ?? ????????????? ???????? ?? ???? lkg.ru.

??? ????? ????????, 82 ?????????? ??????????????? ?????????? ?? ???????????? ???? ???? ?? ?? ?????? ??????? ?????? ??-?? ???????? ????????, ??????? ?????? ?? ???????? ?????? ?????????.

? ???????????? ??????????? ???????? ???????? ?? ???????????? ?????? ?????????????? ???? ????. ?? ??? ?? ?????? ????? ????????? ?????????? ?? ??????????? ??????? ? ?????? ????. ?????????? ??? ??? ??????? ?????? ???????? ?????????? ???????? ?????? ?????? ? ??????, ??? ??? ? ?? ????????????? ?? ???? ?????? ?????. ?? ??? ??????, ????? ???????? ??????????? ???????? ?? ????? ????? ? ???????? ????????????? ??????, ?????? ??? ?????????? ?? ????, ? ????? ????? ???????? ????????, ??????? ?????? ???????? ???????????? ???????????.

15.10.12 16:46     ??????????: 2172
???????? ???????????
  ???? ???:
?????????? ???????? ????? ??????? ????? ?????? ?? ???? ?? ????? ???? ?? ?? ??????? ??-??-??