Новости » ????? ? ????
????? ? ????   ????? ? ????    ?????????? ???? ?? ????????
??????? ??????????? ? ?????, ???????? ? ?????? ??????? ????????, ??????? ? ????????????????, ????? ?????, ? ?????????? ????? ?? ???????? ??? ?????? ???????.

?? ????????? ??????? ????????? «????» ? ?????????? ???? ?????????? ? ??????? ???????, ? ???????, ? ????????????, ? ?? ??? ???????????. ?? ?????? ????????, ?????????? ?????????? ?????? ??????????? ?????????? ?????. ????, ??? ???? ?????? ????????, ???? ??????? ?? ?????? ????????? ??? ???????? ??????????????????? ?????????? ?????????? ?? ?????? ????????? ???????????? ????????????????? – ??????? "?? ???????????" ? ??????? "? ??????????????? ????????".

?????????? ???? ?????? ?? ????????, ??????? ????? ???????????? ?????????????? ???????? ?????????, ? ?????????? ?????? ????? 500 ?????????. ?? ??????? ? ?????? ?????? ?????? ??? ????????? ?? ????? ???????????? ? ????????? ? ????????? ??????? ??? ???? ????????.

????????? ????????? ????? ????? ?????????????? ??????? ??-?? ??????? ?????????? ? ?????????? ???????????. ? ??? ???? ???? ?? ?????????, ????? ??????? ????? 200 ?????, ? ?????????? 10,8 ??????, ? ?? ????????, ? ??????? «???????» – ????? ????? ???? ????? 300 ???????????. ??????? ???????? ????? ?? ??????????? ? ?? ????? ?????? ????????? ??? ????, ????? ????????? ???? ???? ? ?????, ??? ??? ??????? ????????? ????? ??????????? ????????. ? ?????? ?????? ?????? ????? ????????? ?? ?????, ? ????? ????? – ??????? ???? ??????????? ????? ??????.

??? ??????? ???????? ?????? ????????? ??? ??????????????????? ????????? ??????? ?????? ??????? ?? ??????????? ?????, ? ??????? ??????? ???????? ? ?? ???????? ????????? ????? ? ?????? ???? ????????? ????????, ? ????????? ?????? ???????? ?????????? 640???., ? ???????? ?? ??????? ??? ??????? ?????? ?????????? ???? ????? 10,81???. ?? ? ????? ????????? ??? ?? ????? ???? ? ???? – ?????? ???????.
07.10.12 18:22     ??????????: 2021
???????? ???????????
  ???? ???:
?????????? ???????? ????? ??????? ????? ?????? ?? ???? ?? ????? ???? ?? ?? ??????? ??-??-??