Новости » ??? ???????????
  ??? ???????????    ????? «?????» ????????
?? ??????, ??? ????????? ???? ???? ??????? ??????. ???? ?????? ?????? ?? ? ???, ??? ?????? ?????????????? ?? ???????? ? ?????? ? ???? ????????? ????????. ?????? ?????? ??????? ?? ??????????? «???????» ????????.

???? ?????? ? ???? ????? ????????????? ?????? ? ??????, ?? ?????? ? ??? ???? ????????, ??? ??? ???????? ???????? ????????????. ?????? ?????????? ???????????? ??????????? ? ????? ??????????? ????? ????, ??????? ???? ????? ??????? ??????????, ? ?? ????????? ? ?????? ? ???? ????.

? ????????, ??????? ????? ?????????? ??? ? ???? ????, ??????? «?????? ???????????????? ???????????». ??? ??????? ??? ???????? ?????????????? ?????????? ??????? ??????.

????? ??????? ? ???????? ? ??????????? ?????????? ?????, ??????? ????????? ??????????? ? ??????? ????.

???, 10 ???????? ??????????? ???, 11 – ????????????. ????????????? ??? ????? ????????? ??? ?????? 12, ??????? – 13, ???????? – 14. ??????, ??? ?? ????????? ??????: ??? ????? ???? ? ??????????????? ?????????? ???? ???? ??????? ????????????

?????? ????? ? ??????? ??????????? ?????? ?????? ? ???????????? ??????. ???? ??????? ????? ?????????? ?? ???????, ??? ??? ???????? ? ????????? ??????.

???????? ?????????, ??? ??? ? ?????? ???? ??????? ?????????? ??????????, ????????????? ? ??????? ???????????.

???? ??? ?????????? ??????? ?????? ????? ????? ????????? ???????? ?? ????????? ???????? ???????? ????? ????, ?? ?????????? ??? ? ??????????????. ? ??? ?? ??????? ???????? ??????????? ??? ??????, ??? ? ?????? ? ???????????? ??????? ????? ??????????? ? ??????????? ??????? ? ?????????? ????????????? ????????. ??? ? ????? ????????? ????? ?? ???????????? ??? ????? ?????????????? ? ????.
08.04.12 16:03     ??????????: 1768
???????? ???????????
  ???? ???:
?????????? ???????? ????? ??????? ????? ?????? ?? ???? ?? ????? ???? ?? ?? ??????? ??-??-??