Новости » ????? ? ????
????? ? ????   ????? ? ????    ????? ??????? ?????????????? ?????????? ??? ??????????? ??? ???????? ????????????
? ?????????????? ???????? ? ?????????????? ?? ??????????? ?????, ? ????? ? ??????????? ?????? ??? ???????. ???? ????? ??? ???? ??????: ????????? ??????? ?? ?????????? ????????????. ????? ????? ??????? ??????? ??????????? ? ???? ???????

?????? ????? ? ???????? – ??????????? ??????????? ??????????, ???????? ????????? ?????????????, ??????????????? ??? ????????? ????????????????? ???????????. ????? ????? ?????, ??????? ???????????? ? ??????? ????, ? ?????????? ?? ??????? ?? ?? ????????? ?????????? ????????????.

?????? ???, ??? ??????? ?? ????? ?????????? ?????? ???, ????? ?????????? ??? ???? ???????????? – ??????????? ?????? ??? ? ?????? ??????. ? ??????????? ?????? ??????? ???????? ?? ?????? ??????, ?? ? ?????? ?????? ?????? ???????????? ??????. ????? ???????? ????? ??????, ????? ?????? ?????????????? ??????????. ?????????? ???????, ??? 90% ???? ????????????, ??????????? ??? ?????, ????????? ? ?????????? ?? ????????? ?????????? ????? ????.

?????? ?? ?????????? ??????? ?? ????????. ??? ???????, ??????? ? ????? ??????? ??????? ??????????????? ???? ?? ????? ? ????? ?????????-????????????? ?????, ? ????? ????? ???? ????????????? ????????? ???????????? ?? ??????????? ????????.

???????? ??????????? ????? ??????? ??????????, ??????????????? ?? ??????? ??????????????? ?????? , ??????? ???????????? ????. ??? ??????????? ???????????? ???? ? ??????????????? ?????????????, ???????? ???? ????. ????? ???????? ?????????? ?????????? ? ????????????????, ????????????? ? ???????????. ? ???? ?? ??? ????????? ???????? ??????? ??????? ????????? ?? ?????????. ????? ?????? ? ?????? ?? ??????? ?????????????????? ??????? ???? ??????????? ??????????? ???????? ?????????? ??????????? ? ????? ????? ?????????. ???????, ??????? ?? ?????????????????.

???? ??? ?????????? ??????? ??? 2110 ? ????????, ?????????? ???????? ??? ??????, ?? ??????? ??????? ????? ??????? ?????????? ?????????? ? ??????? ??????????? ????????? ????? ? ???????. ? ??? ???????? ?????????? ????????? ??????????? ??????????? ???????? ???????? ?????????? ???? ??????? ? ???????.
05.04.12 23:49     ??????????: 1644
???????? ???????????
  ???? ???:
?????????? ???????? ????? ??????? ????? ?????? ?? ???? ?? ????? ???? ?? ?? ??????? ??-??-??