Новости » ??? ???????????
  ??? ???????????    ??? ? ?????? ?? ??????? ? ?????????? ? ????

?????? ????? ???????? ???? ??? ???????? ? ??????????? ? ????????????????, ???????????? ? ?????????? ????? ???. ????? ??????????? ?????? – ??? ????? ??????????? ?? ??????? ???? ?????? ????????????, ? ????? ???????. ??? ??? ????? 3-??? ??? ???????? ???????????? ?????? ??????????????? ???????? ?????????? ??? ????????????????, ?????????????? ??????????? ? ???. ??? ???? ????????, ?????????? ???????? ??? ????? ????????? ??? ??? ???? ?????, ??? ????????? ????????????? ?????????. ???????? ?? ?????????????? ????? ? ???????????? ??? ?????????????? ?????? ??????? ? ? ???????? ???????? ??????, ??????? ?? ?????? ????????????? ????????????????, ??? ?? ?? ?????????? ????????? ?????? ????? ???????????? ?? ??????? ??? ??????? ???. ? ??? ??????, ??? ?????????????? ?????????? ?????????.

?????? ????? ???????? ????? ????????? ? ?????????? ???????? ? ????? ???, ?????? ??? ? ??????? ??????. ???? ???????? ? ??????, ?? ??? ??????, ??????? ??? ???? ??????? ?????? ???? ?????????? ??? ????????? ??? ???????????, ??????, ?? ???? ???????? ??????? ??? ?????????? ?????? ??????????. ????????, ???????? ???????? ???????? ??????? ????? ?????? ?? ?????????? ???? ???????? ? ???????????? ???????????? ????????????? ???????.

???????? ???? ????, ???? ?? ????????? ?????? ?? ???????? ? ??????????? ?????????, ??????? ??????? ????? ???????? ???????? ??????? ?? ?????? ?????. ????? ???????, ?????????? ?????????? ????????? ?????? ?? ???????. ????????, ?????????? ????, ??????? ????????????? ??????????? ??????????? ??????-??????. ??? ????????? ??????? ??????? ?????????? ???????????????, ??????, ??? ? ???? ?????????? ???????, ? ????????? ?? ?? ???????? ????, ? ????? ???????? ???????? ????????? ????? ?????? ?? ???????????. ? ??? ?????????. ???? ???? ???????? ??????????, ?? ?????? ??? ??????? ?????????? ???????? ? ??????? ????? ?????? ?? ???????.

???? ? ??????????? ???????????? ?? ??? ? ???? ?????????? ??? ?????? ??????????? ?????? ? ?????????????. ? ??? ???????? ????? ????????? ???????, ? ?????? ???????? ? ????? ???????, ??????????? ???????? ???????? ? ?????????, ????????? ?????????? ????? ? ???????????? ?????? ????? ?? ?????.
05.04.12 23:24     ??????????: 1751
???????? ???????????
  ???? ???:
?????????? ???????? ????? ??????? ????? ?????? ?? ???? ?? ????? ???? ?? ?? ??????? ??-??-??