Новости » ????? ? ????
????? ? ????   ????? ? ????    ???????? ????? ????? ? ?????
??????????? ????????? ??????????????? ???? ????????? ?????? ????, ????? ?????? ?????? ??????? ???????????? ???????? ?????. ?????? ????? ??????????????, ???? ???? ???????? ?? ??????????? ? ??????????????? ???? ???????? ??????? ???????, ??? ???? ? ???????? ?????? ????? ????? ??????? ?????????? ?? ??????? ????????? ? ??????? ????? ? ??? ??? ?? ??????????.

???????? ?? ???????????, ?????????? ???????? ? ???????? ?????????? ???????? ??????????? ???????? ???????????? ???????? ????? ? ?????? ??????, ?? ??? ? ?? ?????? ? ?????? ??????. ??? ?????????? ???????? ?????????????? ???????????, ?????????? ????????? «????????». ?????????, ??? ?????? ????? ?????????????? ????? ? ?????? ????? ???????? ??????? ? ????????.

? ????????? ?????? ??????? ???? ??????????? ????? ??????. ??????? ??????, ??? ??????????? ???????? ???????? ???????? ?? ???????????? ????? ??? ??????????, ?? ????? ??????? ????????, ????? ?? ????? ???? ???????? ? ?? ????????. ??? ?? ?? ??????, ??? ??????????????? ?????????? ?????? ???? ??????, ????? ?? ?? ??? ????????????.???????????? ???????? ????? ??????? ??????? ???? ???????? ??? ? 1992 ????. ?? ??????? ?? ??????????? ????????? ??????? ? ???????? ?? ?? ??????? ??????.

???? ??? ?????????? ?????????? ? ????????? ????????? ????????, ?????????? ??? ???????? ???? ?? ??? ? ????. ? ??? ???????? ???????? ?????????? ? ??????? ???????????? ? ???????????, ??????? ? ??????????? ???????, ????????? ?????? ? ?????? ??????.
05.04.12 22:25     ??????????: 2065
???????? ???????????
  ???? ???:
?????????? ???????? ????? ??????? ????? ?????? ?? ???? ?? ????? ???? ?? ?? ??????? ??-??-??