Статьи » ???????????? ?????
  ???????????? ?????    ??????????? ??????
.

? ???????????????? ?????? ??? ?????????????? ????????? ??? «??????? ???????????????????????? ? ??????????? ????????? ????????? ????????? ? 36» ???????? ??? ?????? - ???????????? ????????? « ???????????????? ????????, ?? ?????????? ???????????? ?? ?????? ???????????? ?????????- ???????????????? ????????».
??????? ???? ???????? ?????????? ??????????? ??????? ??? ?????????, ???????????, ???????? ? ?????????????????????????? ?????????? ?? ?????? ?????????? ?? ?????????????? ???????????? ??????, ??????? ????? ??????. ???????, ?????? ?? ??????-???????????? ?????????????, ?????????? ???? ?????? -???????????? ?????? — ??????????? ???????????? ??? ??????????? ???????? ??????????????? ???????? ? ???????? ? ???????? ??????????????????? ???????? ?????????? ????? ????????????.
???? ??????-???????????? ????????????????? ????? ????????? ??????????? ??????????????:

- ???????????? ???????? ??????????? ??????????, ????????? ? ???????????? ????? ? ???????????????????????? ???????? ? ??????? ????????????, ??????????? -??????????????, ??????????? ???? ? ??????????????? ??????????;
- ??????????????????? - ???????????? ?????? ? ???????? ????? ????????? ?????????????????????????????? ?????????????? ??????????;
- ??????- ???????????? ????????????? ??????? ???????? ? ???????? ? ?????? ????????????,???????????????, ?????????, ???????? ?????? - ???????????? ????????????, ??????????, ?????????, ???????, ?????????????;
- ??????????? ?????????? ???????????????????? ??????-?????????????? ??????????????????????????? ?????????? ? ???????????? ? ?????????? ???????? ?????;
- ??????????????? ?????? - ???????????? ?????? ? ??????? ?????? ??????????? ????????????????????? ??????????? ?. ???????? ? ??????????.
- ?????????????????????-???????? ? ??????????????? ????????????? ???????? ????? ? ?????? ????????? ????????;
- ??????-??????????????????????? ?????????????? ???????????????? ????????.
??????????????? ??????? ????????????????, ????????????????? ? ??????-????????????????? ?????? ??????????????-???????????? ?????, ????????????? ???????????? ????????? ????????-???????????? ??????????????? ?.?.
??????-???????????? ????? ????????????????? ?? ?????, ??? ????????? ? ??????????? ??????? ???????? ???? ??? ??????. ? ???????? ???????????????? ???????? ??????? ? ???????? ?????????????????????????? ? ??????-????????????????? ?????? ??????-???????????? ??????????????? ??? ????????????, ??? ? ?????????????? ?????.

?????? ?????? ?????? - ????????????? ?????? ????? (?? 2005-2006, 2006-2007, 2007-2008 ??????? ????)

23.01.10     ??????????: 3399