Статьи » ????????? ??????
  ????????? ??????    ??????????? ??????????? ???? «???? ???? ?????» ?? ???? ??????????
???? «???? ???? ??????» ??????? ????????? ? ??????? ??????? (9-11) ??? ???????? ?????????? ???????? ? ????????, ????????????? ????? ?????? ? ???????? ? ???????? ??????, ???????? ??????????? ??????????? ????????. ????? ????, ???? ???????? ???????????? ????? ??????? ??????? ??????.

?????? ????? ???????? ????? ?????

??? ????????????

???????????? ??? ?????? ???????????, ??????????? ?? ?????????? ??? ????????? ???????? (???????????, ?????), ? ????? ??? ???????????? ????? ?????????? ?? ??????? ????, ?????? ?? ???????? (???), ???????? ? ????????? (???????? ????????), «?????? ????» ? ????????, ??????? ????? ? ??? ??????????.

????????

???? ??????????? ??????????? ????? ?? ?????????? ????????????? ????: «???? ???? ??????» ? ??? ?????????, ??? ??? ??????? ????? ?? ?????????????? ???????? ? ??????????????? ????????????? ????????????.

????????? ??????? ?? ??? ??????? ?? 4-6 ???????. ?? ???? ?????? ?? ?????? ?????? ????. ?? ??????? ??????? ????????? ???? (????????? ??????? ? ?????? ????? ????????? ???? ???????, ??? ???? ?????????? ?????? ?????????? ? ??????? ? ????????????? ???????) ?? ????????????? ????????? ?? ? ??????? ??????? ? ??????? ?????????, ????? ???????? ?????? ????????? ?????? ??????? ? ???? ????????? ? ????? ????.

???? ??????? ?? 12 ???????? ??? ????? ??????, ?????????????? ?? ????????? ????????? ? ??????????? ?? ????????? (?? 10 ?? 100 ??????). ????????? ??????? ??????????????? ????????????? ??????????? (?????, ?????? ? ?.?.), ?????????? ??????????? ??? ??????????? ?????? ?????? ????????, ? ????? ???? ??????? ????????? «?????? ????», ??? ????????? ??????? ????????? ????, ? ??????? ????????? ?????????? ???????.

??????? ????:

1. ??????? ?????????? ?????? ??????? ? ????????? ???????. ????? ??????? ??????, ??????? ????????? ??????.
  2. ?????, ????????? ??? ?????????? ??????? – 1 ??????
  3. ?????? ???? ????? ???????, ??????? ??????? ??????.
  4. ?????????? ????? ???????? ??????? ?????????? ??????, ?????? ????????? ???????. ???????????? ????? ?? ???????? ??????, ? ????? ???????? ????????? ? ???????????.
  5. ?????? ?????? ???????, ?????? ?????????? ?????.
  6. ? ??????? ???? ??????? ????? ??????? ??????, ?????? ???? ??????????? ?? ??????, ????????????? ??????? ????? ????????? ??????? (?? ??????????? ???????). ???? ??????? ? ????? ????????? ???????.

????? ???? ?????????? ?????, ??????????? ????????? ???????, ?????.

????????? ??????? ?? ?????????? ???????????

• ?? ????? ?????? ??????? ????? ? ???????? (??????????? ?????????? ????????-??????????? - ?? ?????? 25-30 ???????), ????? ????????? ??????? ?????? ?????? ?? ???? ? ???????? ??? ?????????? (?????? ??????? ??????????? ??????, ???? ??? ?????, ??? ?? ???? ????????? ????? 30 ???????).
  • ?????????? ??????? ? ???? ?? ???? ?? ???? ???????, ??????? ????? ?????????? ????????? ???????????, ????????? ????????? ? ????????? ????????????? ??????????? ????? ??????? ???????.

??????????

???????? ??????????? ?????? ??????????? ???????????? ?? ??????? ???????????? ??????????, ???????? ?? ????????? ?? ????????????? ??????????, ????????????, ?????????? ? ????? ??????????????. ?????? ??????? ?? ????????????? ????????? ???? ?? ??? ? ??? ??????. ?? ????? ??????? ?????????? ????? ????? ????? ?????????? ???????? ????? ? ??????????? ??????????? ????????? ????.

05.04.14     ??????????: 2584