Статьи » ??????
  ??????    ?????????? ???????? ??????
?????????? ???????? ?????? ???????? ?? ??????????? ????????. ??????, ??? ??????? ?????????, ?????????? ? ?????? ???????? ?????, ??????? ?????? ???????????? ??????? ?? ??????? ?????????? ???????, ? ??? ????? ??????.

? ????????? ?????????????? ?????, ?????? ??????????? ? ??????????? ????????? ????. ?? ??????????? ????, ???????????? ????????? ???????? ???????? ????????? ????? ?? ?????? ? ???????? ???????. ?????????? ?????? ???????? ?? ?????, ? ?????????? ????????? ???????????????? ???????????? ??????????? ???????? ?????????.

? ?????????????, ?? ????? ?????? ?????? ????????????? ????, ????? ?????, ? ???????, ?????? ????????? ? ??????, ??????? ????????? ????? ??????? ????? ??????????? ? ????????????????. ????????? ????? ???????? ???????? ?? ???????????? ????????? ????. ???????? ????? ??????? ????? ?????????? ?????? ? ???????????? ????????? ??????????? ? ???????.

?? ????? ????? ??????? ?????, ??? ???????? ???? ???????? ????????????, ? ???????? ???? ?? ????????, ??????? ?????????? ??????? ??????. ?, ???????? ?? ??, ??? ??? ???????? ???????? ????? ??????????? ?????????? ???????????, ?????? ? ?????????? ???????????, ????????? ?????? ????? ???????? ???????? ?? ????????.

?????????? ???????? ?????? ???????? ?? ??????????? ????????. ??????, ??? ??????? ?????????, ?????????? ? ?????? ???????? ?????, ??????? ?????? ???????????? ??????? ?? ??????? ?????????? ???????, ? ??? ????? ?????? ?? ???????????????? ??????? ??????.

? ???????? ?????? ????????? ? ???????????? ??????? ????????? ???????? ????? ?????????????????? ?????????, ??????? ??????? ????? ??????? ??????. ???? ?????????????? ????????? ???????? ? ???????, ??????? ????????? ??? ?? ??????, ?????????? ??? ??????? ??????????? ? ??? ??? ????????? ???????? ? ??????????? ???????????.

???????, ??? ? ????? ????? ????????????, ???????? ?????? ????? ???? ???????????? ? ??????????. ?????? ??????? ???????, ??? ?????????? ??????? ???????????? ?????? ????????? ??????? ?? ?????, ??????? ????????? ?????? ? ?????? ?? ?? ?????????????? ????????? ???????, ????????? ??????? ??? ?????? ????? ?????????.

? ???????? ????????????? ???????? ???????? ?????? ????? ??????? ????????????? ??????? ???????? ??????????? ????????. ?? ???? ?????? ?????? ?????? ?? ???? ?????? ??????????. ?????????????, ??????? ?????????, ??? ?????? ???????????? ????????? ?? ???? ????? ???????? ???????, ??????? ???????????? ?????? ??????? ?????????? ????????? ????????? ?????????.

??? ????????????? ?????????? ??????? ?????????? ???????????, ???????? ?????? ????????? ?? ???????? ????? ???????? ?????????? ????????? ??????. ?????? ? ???????????? ?????? ?? ??????????? ??????, ?????????????? ?????? ????????? ??????????? ???????.

? ??????????? ????? ??????? ?????? ?????????? ?????????? ?????????? ????????. ????? ???????? ?? ???????? ?????? ? ???????, ??????? ????? ????????, ??????? ?????.

15.11.13     ??????????: 3022