Статьи » ????????? ??????
  ????????? ??????    ???????????? ?? ?????????
??????? ????? ?? ????????? ????? ??? ????????? ?????????, ?????????? ?? ?????? ?????????? ? ??????????? ??????? ?????????? ???????? ?? ????????? ???????? ??????????????, ????? ?????????? ??????? ??????????????? ??????? ????????? ? ??????.??? ? ????? ???????? ???? – ?????? ????????, ??????? ?? ??????????????? ????????? ??????????? ????????????, ???????????? ?? ???????? ???????? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????, ?????, ??? ????? ???? ??????????, ????? ??????????, ???????????? ???????????? ???????? ?? ????????? ? ??? ?????. ?????????? ????????? ???? ???????????? ?? ????????? ????????? ?????????? ????????????? ??????? ?????????.

???? ???????, ??? ????????? ????????????, ??????????? ????????????? ?????????? log-lessons.ru ?? ??????????? ?????????? ?? ??????????. ???????? ?????????, ??????? ?????? ????????, ?????????????????? ?? ????????? ? 2013 ???? ???????? ??????????? (43%) ????????? ?????????. ?????? ?? ???????? ?????? - ????????? ???????? ????????????? ????? ???????? (23%). ???????????? ????? ????????, ??? ? 2013 ???? ??????????? ???????? ??????????????? ?? ????????????? ??????????? ??????? ?????????????? ????????? (10%). ???? ????? ??? ????????? ????????, ?????? ??? ??????????? ????????? ??????????????? ????????? ??????? ?????????, ????? ?????????? ?? ???????. ? ?? ?? ????? ????? 41% ?????????? ??????? ?????????? ????? ?????????, ???????? ????????? ?????????, ??????? ?????? 21%.

??? ????? ???????????? ????????? ??? ????????, ??????????????? ?????? ????????? ???????, ??? 60% ?????????? ?? ????????? ???????????? ?????? ?????????? ????????? ? 2014 ????. ???? ??????? - ????????????? ??????????? ?????????? ?????????? ????????? ????????????? ???????????? ??????. ??? ?? ?????, ? ????? ??????? ?????????????? ? ??????????? ??????, ??????? ?????????? ?????? ?? ????????? ? ????????. ? ??? ?? ??????? ?????? ? ???????????? ?????? ?? ???????? ????????????. ???????? ?? ??? ??????????????, 21% ?????????? ?????????? ?? ?????????? ???????????? ?????? ???????? ?????????. ?? ?????? ????????????, ?????? ???????????? ????????? ?????????? ?????? ?? ?????? ????????? ????????:

- ????????????? ???????, ??????? ? ??????????;
- ?????? ?????????? ?????????? ? ?????????? ?????;
- ??????????? ?????????? ?????? ????????;
- ????????? ????????????? ????????? ?????????;
- ????????? ????????? ?????????.
11.11.13     ??????????: 1086