Статьи » ??????
  ??????    ??????????????????? ???????? ? ?????????????? ???????????
??????????????????? ?????????????? ?????? ??? ?????? ?????????????? ???????? ????? ???? ???????? ? ???? ??????? ??? ???????? ??????? ????. ??? ????? ????? ???? ???????????? ??? ??????? ??????????? ?????????? ???????, ????????????? ?? ?????????? ?????. ????? ????????? ????? ??????????????? ????????? ? ????????? ??? ???? ???? ?????? ?????????? ?????? ????? ??????? ????????????? ??????? ??? ????????? ??????. ?????? ???????, ??? ????????????, ??????? ????? ???????????? ??? ??????????????? ?????? ?? ?????? ???????? ? ?????? ????????? ? ???????? ?????? ???????? ??????? ????????? ??? ? ?? ???????? ????????????.

??? ???? ??????? ????? ????????? ??????? ?????? ??????????? ????????? ??????, ? ?????? ???????????? ???????? ???????? ?????????????? ???????, ????????????? ?? ???????. ?????????? ??????? ????? ??????????????? ? ???? ??????????? 120— 220 ? (???. 14.26). ??? ???????? ??????????? ????? ?????? ???????? ??? ????????? ?????????? ????????????? ???????? ? ?????. ?????????? ?????????, ?????????????? ?? 3-????????????? ???????? ?????????, ????? ???????? ????????? ???? ?? ????????????? ?????????, ??????????? ?? 20—30 ?? ???? ????????. ????????? ???????? ??????????? ????????. ???????????? ??????????? ????????????? ???????? ?? ?????? ??? ???????????.

??? ???????? ?????? ???????????? ??????????? ??????????? ?????? ????????? 60—80° ?. ???????????? ??????????????????? ??????????????? ? ??????????? ?? ??????????? ???????? ? ??????????, ??????????? ?????? ??????. ? ???????? ?????????? ??????????????????? ?????? ?? ????????? ???? ??????????? ?????????? ? ??????? 10—15 ?. ????? ?????????? ????????? ??????????? ??????? ????? ???????? ???? ?? ????????? ?????????? ???????. ??????????? ?????????? ?????? ?? 0° ? ??????? ????????? ????. ???, ????????, ? ?????????? ??? ????? ??????? 59 ?3 ? ??????? 1942 ?. (?? ????????? ?????? ?? ????????? ???????) ??????? ????????? ????????????? ??????????? ? ??????? 10—14 ?????. ????? ??????? ??????? ?????????; ?????????? ??????????? ??????? (???????????? ?????? ???????) ????? ???????? ????? ????????? 17 ???, ?. ?. ???? ????????? ?????. ??????????????????? ????? ???????? ??????? ?????????? ??? ????????????? ??????????? ??? ???????????? (?????-???????, ??????? ????????? ??????), ? ????? ? ????????? ??????? ??? ???????? ????????? ??????? ??????????? ? ??????????? ???????.

?????? ??????????????????? ?????? ????????? ????? ??? ???????????? ???????? ? ?????????????? ????. ??? ???? ?????? ???? ??????????????? ???????????, ? ????? ??? ?????????? ????? ?????????. ????? ????????? ???????????? ??????????? ?????? ???? ???????? ?????? ?????????? ?? 90—100° ?. ????????? ??????????????? ?? ???? ????????? ???? ?? ???? ?????? ? ?????????? ????????? ???????????? ????????? ???????? ??????? ??? ??????????????????? ?????? ????.

??? ????????, ????????????????? ? ????????? ???? ? ??????? ???????????? ?????? ??????? ? ???????? ???????????. ????????? ?????? ???????? ????????? ????????? ??????, ???? ??????? ???????????? ???? ????? ???????????? ???, ??? ?? ????? ????? ? ???????????, ??? ? ??????????? ????? ????????????.

????? ????????????? ?????? ?????????????? ??????? (???????, ?????, ?????? ?????), ??? ?????????? ?? ???????? ???? ????? ????? ????????????? ?????????? ?????????? ??????????????????? ? ??????????? ???????. ?????????????? ???????????? ????? ??? ????????????? ???????????????. ?????????????? ???????? ? ?????????????? ??????????? ?????? ???? ??????????? ? ???????? ? ?????? ? ????? ????? ???????????? ???????????? ?????.
31.10.13     ??????????: 1489