Статьи » ??????
  ??????    ???? ?????????? ????????????
???? ?????????? ???????????? ? ?????????????? ???????? ???????? ? ???????? ??????????, ? ????? ???????? ?? ??????????????? ??????? ???????? ????????? ?????????? ??????, ???????????? ????????? ???????????? ???????????????. ??? ???????? ???????? ??? ??????????? ????????, ???????????? ?????????? ???????? ??????????? ?????????, ?????????????? ?????????, ? ??? ????? ??????? ?????????? ???????? ? ???????????? ?????, ? ?. ?. ?? ???? ??????????? ???????????? ?? ????? ?????????? ??????? ? ?????? ?????? ?????????? ??????????, ????? ?????????????? ??????, ?????? ??????????. ????, ????????, ? ???????????? (??????????) ???????? ? ???? ???????? ?????????????? ????? ??????????? ????????? ????????? ? ?????????? ????????????? ????????????? ?? ?????????? ??????????? ?????? ???????????? ??????????, ??????????????? ???????? ? ??????????? ??? ?????????????, ??????? ?? ??? ?????????, ?? ? ????????? ???????? ????? ????????????? ????????? ??? ????? ?????? ?????????????????. ??? ??? ?????, ??? ???????????? ??????????? ?????? - ? ???????????? ???????? ?? ?????????????, ? ? ????????? ?????? ????? ??????????? ????? ????? ??? ??????????. ? ???????? ??????? ??????????? ??????? ?????????, ???? ??????????? ?????? ? ????????? 15—16 ??? ????? ???????? ???? ?????? 20 ???, ???? ?????????? ???????????? ??? ????? ?????????. ????? ??????????????? ?????????? ??????? ?? ??????????? ????? ?????? ?????????????????, ???????? ?? ????????? ???? ??????? ????????? ? ??????????. ??????? ??????????? ???????? ???????? ??????????, ?? ??????????? ?????????? ????????? ?. ?, ????????, ??? ???? ??????????? ? ???????? ?????? ?????????????, ??? ?????? «??????» ? ????????????, ? ???????? ??????????? ??????? ? ?????. ?????? ???? ?????????? ????????????, ? ????? ???????, ??????? ???????? ?? ??? ????????? ?????????????? ? ???? ????????????, ? ??? ???????? ?? ????????????? ??? ??????????????? ??????????? ?? ?????? ???????? ? ????????? ? ?????, ? ?????? — ??????????? ? ????? ??????????? ????????????? ???????? ????????????, ???????????, ????????? ????????.
28.10.13     ??????????: 1083