Статьи » ??????
  ??????    ???????? ???????????? ?????????
???????? ???????????? ????????? ????????? ??????????? ????? ?????????? ?? ??????????????? ??????? ?????? ?????????? ??????????? ????? ?? ??????? ????????, ??????? ???????? ????????? ?????? ??????????????? ???????, ????? ?? ??????????? ??????? ? ????????? ??????. ??? ??????? ????????-????????? ???????? ?? ?????? ???????? ????. ????? ????????? ??????????????? ?????? ??? ???????????? ? ??????????? ???????????? ??????? ??? ???????? ??????????? ??????-???????????? ????????????.??? ??????? ??????????? ??????? ?????? ????????? ??????? ???????? ????? ???????? ? ??????????????? ?????????????? ??????????? ????? ???????????????. ??????? ????????????? ?????????????? ?? ?????? ??? ????????, ?? ? ??? ??????????? ??????????????? ??????? ????????. ???????? ?????? ?? ?????? ???????? ?????????????, ?? ? ?????????? ??????, ?????????? ? ?????? ????????, ????????, ??? ? ??? ?????????, ?? ???? ???????? ?? ? ?????????? ??????????????? ??????. ????????? ???????????? ??????????????? ???????? ?? ??????????? ???????? ????? ??????????, ?????????? ?? ??????????? ??????. ??? ???? ????? ??????? ??????????????? ??????? ??? ???????? ? ???????? ?????? ?????????, ?????????????? ?????????? ???????????? ?????? ????? ? ?????????????, ?????????, ?????????, ?? ??????? ???????? ????????. ??? ????? ???????????? ????????????? ????????????? ?????? ?????????? ? ???????????? ??????????? ???? ???????????, ?????????? ? ?????? ???????????? ??????? ??????????, ???????????????? ??????????????? ????????? ? ????????????? ?? ???????? ????? ?? ???????????, ??????? ?????, ?????? ??? ?????????? ??????????, ?????????? ???????? ????????? ? ???????? ????????????? ???????????. ?? ????????? ???????????? ?? ?????? ?????????-??????????? ?????????? ?????????? ????????????? ?? ???????? ?????????, ?????????????? ???????? ?? ?? ??????. ??? ????????? ???????? ? ??????????? ????????????, ?????????????? ????????? ??????????? ??????? ??????????? ??? ???, ??? ?????? ??????, ? ????????? ????????? ??? ???????? ? ????????. ??????, ???????? ??????? ?????? ????????? ???????? ??????? ? ??????????? ????????????, ???????????? ???? ????????? ?? ????? ?????? ?????.
28.10.13     ??????????: 1010