Статьи » ??????
  ??????    ???????????? ?? ????????? ?????
???????????? ?? ????????? ????? ?????????? ? ??????? ???????? ???? ? ????? ????? ????? ?????? ???????? ??????????? ? ???????? ?????? ? ??????? ??? ???????????????? ???????? ????????. ??? ???? ???????? ???????? ????????????? ?????????? ?? ??, ????? ?????? ???????? ? ????????? ???????? ??????????????? ?????? ?? ???????? ??????? ????????.???????????? ?????? ????????????? ? ?????????? ??????????????? ?????? ???????? ?? ???????? ?????????. ?? ????, ???? ????????? ??????? ????????? XVII ????, ????????????? ?????? ??????? ??? ????????? ??? ????, ????? ?????? ?????? ????. ??????? ????????????? ?????? ????????? ???????????? ???????? ? 10—15-????????? ?????? ????????? ??? ????????? ??????? ???????? ??? ?????????, ?????????????? ??????????????, ? ????? ??????????? ?? ?????????? ????????????. ????? ???? ??????????? ??????? ????? ????????, ??????? ????????????? ?????????? ????????, ? ?????????????? ? ????????????? ?????????? ????????. ???????? ????? ??????? ?? ???????????? ???????? ????????? ?????? ?????????, ???????? ???????? ??? ???????????????? ????????, ? ????? ?????????, ???????????? ???????? ??????????? ? ??????? ??????????. ????????????? ??????? ????????? ??????? ???????????????? ???????? ????????? ??? ?? ??????? ??????????, ??? ? ?? ?????, ???????????? ??????????? ????????? ?????????, ??????????? ????, ??????, ???????? ??????????/??? ? ???????? ??????????????? ?????? ???????? ??????? ????????? ????? ????????????? ??????, ??? ?????? ?????? ?? ???????, ?????????? ?????????????? ??? ??????????????? ????????, ? ???? ?????? ????? ????, ??? ??????? ????????? ? ????????? ????? ?????, ?????????? ? ?????????? ??????????????? ??????????? ??????.
28.10.13     ??????????: 972