Статьи » ????????? ??????
  ????????? ??????    ?????????????? ???????? ????????
??? ?????????????? ???????? ???????? ?????????? ??????? ?? ???????? ????????????? ????? (?????????? ??????? ? ????????).????? ????? ? ??????? ????????? ???????? ???????? ???????????? ???????????? ??????.

??????? ????? ?? ????? ???????? ??? ????????. ???? ??????? ???????? ? ?????? ????? ????? ????? ????? ?????? ?????, ??????? ?? ?????? ?????????? ??????????? ???????. ??? ?? ?????? ?????? ??? ? ????????, ?? ? ?????? ??????????? ??????? ????, ??????? ???????? ? ???? ? ??????, ? ?????? ?????.

???????? ?????? ????????? ???????????, ??????? ????????? ??????? ? ?????????????? ???????? ???????? - ????? ??????????????? ????????, ???????? ? ??????????????? ??????? ??????, ??????? ?? ????????????? ??????????? ??????????? ??????????????? ????????? ? ?????????????? ????????? ???????????? ???????????? ? ???????? ????????.

?????????????? ???????? ???????? ?????????? ? ???????? ???????????????? ???????. ???? ?????? ???????? ? ???? ????????? ?????:

 ????????????? ???????, ? ??????? ??????????? ?????????????? ??????? ????????, ??? ?????? ??????? ? ???????????.

 ????????????? ?????? ???????? ? ???????????? ??????? ???????????? ? ???????????????? ????????? ? ?????? ? ?????.

 ????????? ???? ????????, ? ??????? ???????????? ????????????? ? ?????? ???????????? (????? ? ???????????, ???????? ? ??????? ????, ?????????????).

?? ???? ?????? ?????????????? ?????????? ????????? ???????????? ??????? ????????: ???????????????? ???????? ? ??? ???????????, ???????? ????????????????? ????????, ????????? ????, ?????????? ?????????? ???? ? ????? ???????????? ????????, ? ????? ??????????????? ?????????????? ?????? ????????? ????????. ????????? ???????????? ??????? ???????????????? ????????? ???????? ?????????? ????????? ?????????? ??????? ????? ? ???????? ??? ?????????-????????????? ?????, ??????? ?????????????? ?????????????????.

????????? ?????? ???????? ? ???? ?????????? ???????-????????????? ??????? ?? ?????????????? ???????? ????????, ??????? ????? ??????????????? ?????? ???????????????? ??????????????, ?????????? ???????? ? ??????, ???????????? ???????? ? ?????? ? ??? ????? ???????????? ?????????? ??????????????? ?????????. ????? ????? ???????? ???????????, ? ???????, ??????????? ??????? ????????? ? ????? ?????????. ?? ???? ?????? ??????????????? ?????????? ????, ???????????? ?????? ? ????????? ???????????? ? ??????? ???????????? ? ????????????? ????????: ????????, ?????????????, ??????????????????? ????????????, ????? ???????, ??????????? ??????, ????????????? ??????, ???????? ?????????, ??????, ????????? ??? ?????? ???????? ? ?????? ????????.

??????????? ???? ?????????????? ???????? - ??? ?????????? ????????? ???? ???????????, ?????????????, ?????????? ? ????????????????. ?? ???? ?????? ???????????? ????????? ????????? ???? ??? ??????? ????????? ? ????????. ????????? ???????? ???????????? ?????????? ????? ????? ??? ??????? ? ???????????? ? ????????? ?????????? ?? ???? ????? ?? ??????, ??????????? ??? ????. ? ????? ???????????????? ??????????? ????? ????????? ????????????. ????? ?????????? ??????????? ??????????? ? ????????, ????? ?????? ????????? ????????????? ?????? ? ????????? ? ??????????.

????????? ??????????? ????? ???????????????? ???????? ? ????? ???????????? ???????????? ???????????? ? ???????? ???????? ????? ??????????? ????????? ????? ?? ????????????? ??????????????, ?? ????????????? ????, ?? ?????????? ????????? ?????, ?? ????? ? ???????? ??????? ?????????. ?????? ??????????? ????????????? ???????, ??????? ???????????? ???????? ??????? ?????????? ? ??? ??????????? ????????? ??????????? ????? ?????????? ?????? ??????? ??? ????? ???????????????? ????????????.

27.10.13     ??????????: 1960