Статьи » ????????? ??????
  ????????? ??????    ???? ??? ???????
?????? ???????????? ?????? - ??? ??????????? ??? ??????????? ???????. ??????????? ????? ????????, ?????? ? ?????? ????????? ????????? ?????? ?????? ?????? ? ???? ???? ??????????, ???????, ??????, ? ????? ?????? ????? ? ????? ?????. ??????, ???? ?????????, ?? ? ??????? ???????? ????? ???? ????????? ???? ??? ???????, ?????? ?? ??????? ?????? ????? ????? ?? ?????????????.

??? ?????? ?????? ???????????? ??????????

????? ??????? ??????? ?? ??????? ?????, ??????? ????? ??????? ??? ???????????, ? ?????? ?????? ??????? ??????. ???? ???? ?????????? ?? ??????-?????, ?? ??????????? ?????????, ??? ? ???????? ?? ???? ?????? ??????? ????? ?? ???????, ??? ????? ?? ???? ??????, ?? ??????? ???? ???????????? ? ???????? ???????????. ???????, ? ?????? ?????? ?????? ?? ???????????? ????????? ????????? ?? ???????????? ????????? ? ????????, ????????? ?????????? ????? ??????? ????? ?????? ?????????, ??????? ?????? ??????? ? ???????? ????????????. ?????, ??? ?? ???????? ? ????? ???? ??????? ????????? ? ??????? ???????? ?????????? ??? ???????????? – ? ??? ??? ????? 50% ??????????? ? ?????? ????.

??? ?????? ?????? ???? ?????????, ??????? ?????? ??? ????????? ?????? ?? ?????????? ??????? ? ??????????, ???????????? ? ????????, ?? ?? ?????????? ??? ?? ? ???, ? ??? ????? ? ? ????????????? ?? ????????????? ???????. ???????, ??????? ??????-???? ??????? ?? ????????? ????????????????, ??????? ???? ?? ????????????, ?? ???-?? ?????? ?????????? ???? ?????? ???.

?????? ????? ??????? ?? ?????????? ????? ??????-?????

?? ????? ???? ????? ????????????, ???? ?? ???????????? ????????? ??? ?? ???????????? ??????????? ??????? – ??? ?????? ???????. ? ?????????, ???????? ????????? ????? ????? ?? ?????? ??? ??????? ?????????, ??? ????? ??????????? ????????????, ????? ??????????? ???????? ????????????, ????????????, ?? ??????? ????? ?????????? ????????. ?, ???????, ???? ?? ????????? ????????? ???????????? ?? ??????? ???? ? ????????? ??? ?? ??????????? ?????????? ?????????? ??????, ??? ???????? ?????? ???????????. ??????, ??????????? ? ???????. ??, ?? ???????? ??????? ????????, ?? ???? ?? ?? ???????, ?? ???????? ? ???? ?? ?????, ?? ??? ???? ?? ??????? ?????????????? ??????? ??????, ??? ????????? ???????? ? ???????? ????????.
27.10.13     ??????????: 1543