Статьи » ??????
  ??????    ??????????????? ???? – ????????? ??????. ??????????.
????, ??? ???? ????????? ????? ???????? ??????? ?? ???????? ?????? ?? ????? ???????? ?????????. ????????, ?? ??? ?????? ??????? ???????????? ?????? ? ????????, ??? ?????? ??????? ????? ????????? ??? ? ??????, ??? ? ?? ??? ?????????, ?? ?? ????? ???? ??????? ?????????? ??????? ???? ?????? ??? ?????? ????????? ???????.

??? ??? ??, ? ?????? — ??? ??????? ??? ?????????? ??? ?????? ? ??????? ????? ??????????? ??? ? ???????? ????? ???????, ????????? ????? ???? ???? ??? ??? ???? «????? ???????». ?? ???? ???????? ??????? ??????, ??????, ???' ?? ???? ????????? ???????. ?? ???? ? ????????? ???????, ????? ???????????? ??????, ???????? ???????. ???? ??? ????? ??????? ???. ?? ???? ???! ?? ???? ?????? ??? ?????? ? ??? ???????, ?????? — ?????? ? ?? ??????? ?????. ??????, ???? ?????? ??? ?? ???????? ??????????????? ????. ? ???, ??? ?? ???? ?? ???, ?? ????????? ?????????? ???? ??????? ????? ?????, ????????????? ?????? ?????????? ?????????? ???? ?????????! ??? ?????? ???????? ??? ?????????????? ??????????????, ??? ?? ??? ?????????? ???????, ??? ????? ??? ??? ????????.

???????, ??? ??? ???? ????????? ????? ????????? ? ?????? ? ??????????, ?? ?? ??????? ?????? ???? ?? ???????????? ????????? ? ???? ? ??? ?????????, ???? ??? ???? ??????? ??????????????? ??? «????» — ??????? ? ?????? ???? ??????. ???????? ??????, ?????????? ???? ?????????. ?????? ?? ??????? ???? ????????? ????. ?????? — ????. ? ????? ????, ??? ????????? ? ????? ??????????, ? ????? ???? ????? ??????? ?? ?????????! ? ??? ????? ???????. ?????? ???????? ??????? ????????? ????????? ????????? ???????? ??????????. ???? ????????? «????????????» ????. ??? ?????? ?? ????????? ??????? ? ???, ?? ???? ?????????? ??????. ?????? ??? ?????????. ???????????? ???????? ?????, ??? ????? ??? ??? ???? ??? ???? ???? ?????????????... ? ?????, ? ?????? ??????? ??????????? ??????? ????? ???, ??? ????? ?? ????????? ???? ??????, ?????...

«????»!.. ?????? ???????????, ??????? ?????, ?????? ?????????, ??????????... ?? ???? ?????, ??? ???? ????, ???? ?? ????????? ????, ??? ?? ?????????: ??? ?? ?? ??????? ? ??????, ????! ??????? ?????!
«????????? ???? ?? ???????? ???????». ????? ???. ?? ? ????, ??????????? ?????? ? ??????????? ? ???? — ???? ????? ?????! ????? ????????? ??????? ? ???? ?????? ?????, ???? ? ?? ??????, ?????? ? ???? ???????. ?????? ?????, ????? ???-?? ???????? ??, ?????? ? ??? ?????????? ?????????, ????????: ??? ?? ? ??????! ???' ????? ??? ??? ????? ????? ????????? ? ? ???????? ?? ?? ?????? ??????, ?????? ??? ??? ?? ?? ???!
????? ???? ???? ?? ?????? ??? ?? ??????? ????? ????? ????!

???-?? ? ???????? ???? ?????? ?????? ???????? ??? ???? ?? ??????????? ????? ??????????????? ?????. ??? ????. ?? ??????? ?????????? ??? ?????????? ??????????. ?????????? ??????? ????? ??? ??? ???????????? ?? ?????????, ?? ????? ?? ????????????, ???? ????? ??? ????. ???????? ?? ???, ???????? ???? ??? ???? ?? ?????. ????????—??????? ?? ????? ????? ???? ????? ? ???????? ??????. ?????? ???? ???????, ???? ??? ????????? ? ????????... ? ????? — ????? ?????? — ???-?? ?????? ????, ? ?????? ??? ? ??????: «?? ????! ?? ????????! ???!» ?? ??? ??? ??????????? ?? ??? ???????, ??? ????????? ? ????, ?????? ?????????, ???????????? ????... ? ????? ?? ???????... ???????? ?????, ??? ?? ?????? ??? ???, ??? ? ????!

????????? ????????, ?? ???? ???????????? ? ????. ? ???? — ???????! ???? ?? ???????? ??? ? ?? ???????? ?? ?? ??????, ???????? ???
22.10.13     ??????????: 1315