Статьи » ????????? ??????
  ????????? ??????    ??????????????? ???? – ????????? ??????. ????? ?????????.
?? ?????????? ????? ?????? ”????????? ??????”, ? ??? ??? ????? ??????????? ????? ? ????? ???? ? ????. ??? ???? ??????????? ???????? ??????? ????? ??????.??????, ?????? ?? ??? ?????? ???????? ? ?????, ?? ???? ??? ?? ????????? ?????? ?? ????????????? ??????????.

?? ???????, ?? ?????? ?????? ????? ????? ??????, ???? ????????? ?? ? ??????? ???? ????????? ?? ?? ????. ???????? ? ??? ?????????????. ? ???? ? ??????? ???, ?? ??? ????, ????? ??????????, ? ?????? ? ? ??????? ???????????? ?????????? ?? ???-?????? (????? ?????? ?????????). ???? ????? ????????????? ???, ??????? ???????? ???????????????? ?????????, ????? ?? ?????????? ? ?? ???: «?????????? ?????????! ?? ? ?????? ? ????! ???? ??? ????!».

???? ???? ???????????? ???????? ??? ???????? ? ????? ?? ????????? ?????? ? ?? ???????. ??????? ? ??????? ????????????? ? ??? ??????? ?? ????. ? ?????? ????? ???-?????????? ????????? ?????-?? ????????? ?? ?? ????????. ???????, ????? ??? ???? ????? ? ???????? ?????, ????? ????????? ????????? — ?? ? ?????, ? ? ??? ???? («????? ?? ??? ???????!» — ? ?? ????? ??????? ?? ??????), ?? ??????????? ?????????? ? ???, ??? ????????? ?? ???? ??? ????? ????, ?? ??? ???? ?? ????????? ?? ???, ?? ????? ?????. ?? ?????????? ?? ? ????: «?????? ??! ?????????!»—? ??????, ???????????? ?????? ??????. ????? ???????? ?????? ?, ???????: «?????????? ?? ?? ??? ?????!» —????? ?? ?????.,-. ?????? ???? ?????? ????, ?? ???????, ????????, ? ???????, ?????? ??-?????? ?????????? ?? ? ????, ????????. ??????? ?????? ??? ?? ?????? ??? ????????, ? ?????? ??? ???? ??? ????? 16 ???. ..?? ?????? ??????? ? ???, ?????? ? ????????, ??? ???????? ??? ??? ???????: ???? — ???????-???????????, ? ??????????? ????? ?????? ? ??????? ??? ??????? ????, ????? ?? ?????????? ? ???, ????????? ??? ?????? ? ? ?? ????????, ? ?????? — ???????????-????????? ? ????????. ????? ??????? ? ????. ???? ?????? ???????? ? ?????? ? ????? ?? ??????? ????? ??????? ??????????, ?? ???????? ? ??? ??-???????????? ? ? ????????? ????????????? ??????????????????. ??????? ???? ??? ????? ? ?????????; «? ????? ? ??????! ? ??? ????? ???!» ?? ????? ?? ??????? «??????????» ????????, ?????????? ?? ??????? ??? ? ???????????? ? ?????? ????????? ?????????? ? ???????????? ??? ????????? ??????????? ???????. ????? ???? ?????????, ? ????????? ???????????????????.
22.10.13     ??????????: 1531