Статьи » ??????
  ??????    ????? ?????? ?????? ?? ??????????????? – ?????? ???????? ? ????????????
????? – ??? ???? ?????? ????? ??????? ?????? ?????????, ????????? ???????? ???????? ?????? ?????????????, ??????? ?????, ????, ??????, ? ?????. ?????? ?? ???? ???????? ? ??? ??? ???? ??????? ????? ????????? ??? ????????????, ????????, ???? ????? ?????? ????? ?? ?????????? ?????????? ? ???????????. ????? ???????, ????? ?????? ?????? ???? ? ???????? ?????????.?????, ????????????? ? ????????????? ????? ????????????? ??? ???????????? ? ??????? ???????? 50 ???, ? ?? ????? ??? ??????????????? ????? ?????????? ? ??????? ????? 100 ???. ??????, ????? ?????? ?????? ?? ??????????????? - ??? ?????????? ????? ?????? ???????? ??? ?????, ??????? ????? ???????????? ? ??????? ?????? ?????????????. ??? ?????, ??? ??? ??????? ??????? ????? ????? ?????? ?? ?????? ?????? ??????? ???????. ???? ?? ????????? ?? ???? ?????????????? ? ?????? ???????, ?? ??????????? ?????????, ??? ?????? ??????? ?????? ???? ?????????? ? ??????? – ??? ?????? ??????????????? ??????? ??????. ??????, ??? ?????? ?? ?????? ?????? ???????, ??? ?????? ?????? – ???? ????????? ? ??????????. ?? ????? ????, ???? ???????????? ????? ?????? ? ??????????? ???? ? ????????????? (?????? ?? ???????????, ??? ? ??????? ??????), ????? ?????????? ??????????????? ?? ???????? ???????? ?????????? ???????. ??????? – ??? ??????? ? ?????????? ? ??????. ??, ??????? ??, ??????????? ????????? ? ???????? ??????? ??????? ???? ???????. ??? ?? ?????, ?????????? ????? ??-?? ??????????? ????? ????????? ????????????????? ????? ???? ???? ????. ?????????? ??????? ???????? ????? ?? ???????? ??????????? ???????? ????????? ????? ?????. ???? ???? ?? ?????? ??????? ?? ??????????, ??? ?????? ?? ????????, ??? ?? ?????? ?? ?????????? ?????????? ??? ?? ?????????? ?? ????? ?? ???. ??????????????? – ??? ???????? ????? ? ???????, ?? ??? ?? ?? ??????, ???? ? ????? ?????????? ????? ???????????. ??, ????? ??, ??? ??????? ?????? ?????. ? ?????? ?????? ???? ?? ?????? ???????? ? ????: - ????????? ?????, ??????? ? ???????????, ??????? ????????????? ? ???????? ???????, ??????? ????? ??????? ??????? ??? ????. - ?????????? ??????????? - ?????????????? ??????????? ?? ????? ????? ???????? ? ????? ????????? ?????????, ?????, ??? ?????? ? ??????????? ???????. ?????????? ???? ??????? ? ?????????? ?????? ????? ???? ?????????. - ????????????? ??????? ?????? ?? ????? ? ?????? ?????? ???????. ???? ??????? ?????? ?? ??????? ? ??????????? ??????, ?? ??? ????? ???? ????????????? ??? ???????? ?????? ????? ??????, ??? ????? ????, ??????? ?????????.
19.10.13     ??????????: 1189