Статьи » ??????
  ??????    ??? ????? ??? ????, ????? ???????? ?????? ? ?????? ??????
????? ????????????? ????????? ??????????? ???????????? ? ????????? ???? ????????? ?????? ??????????? ???????????? ???????? ?????? ??????-????.

?????? ????? ???????????? ???? ???????????? ??? ???????? ??????? ?? ?????????? ????, ??? ??? ?????? ????????? ??????????? ????????? ????? ?????. ???????? ????????? ???????????, ????? ????????? ??????-???????, ? ?????? ?????????? ????????? ??????????? ??????? ?? ???????. ??????????? ?????? ????????????? ?????? ?????????? ????????? ??????????? ????????, ??? ??????? ??????? ???????????? ? ??????? ?????? ???? ??????.

????????????? ? ????????? ?????????, ????????? ?????? ?????? ? ???????? ?????? ???????? ?????????? ???-?????. ??? ???????? ???????? ??????????? ???? ?? ???????????? ?????????? ???????? ???????????? ? ??????????? ??????????. ?????? ???????????????? ??????????? ????? ?? ?????? ???????? ????? ?????????????? ??????????????, ??? ???????? ??????????? ??????????? ?????????. ???????????????? ????? ????? ??????????? ??? ????? ????????? ?????????????? ??? ?????????? ???, ?????? ???????? ???????? ?? ??????????? ?????????. ???????????? ????????? ???????????? ???????????, ???????? ????? ?????? ?? ???????? ????????????, ??? ????? ???????.

??? ??????? ??????????? ????? ???????? ???? ? ??????, ??? ????? ?????? ??????, ??????, ? ?????? ??? ? ?????? ?? ?????????? ????????. ??????????? ?????? ?????? ? ??????? ????? ????????????? ??????????? ? ??????-????????????. ??????? ??????????????? ??????? ???????? ????????, ??????????????? ???????? ??? ????? ????????? ?????????, ? ??? ????? ??????.

?????? ???????? ????????, ?? ??????????????? ? ?????????????, ?????? ?????? ????? ???????? ???????? ???????????.

???????? ?? ????????????? ???????? ????? ?????? ???????, ???????? ????? ????????????? ????????????? ??????????????? ??????, ??????? ????????? ??????? ? ????????. ????????????? ?? ?????? ???????????? ????????? ????????, ?????? ??????? ?????????????? ??? ???????????, ????-?? ????? ????????, ???-?? ??????? ?????????? ??????????. ?????? ? ????????????? ????????? ??????????? ?????????? ?????? ????????? ? ??????? ?????, ??? ???????? ?????????????? ?? ???? ????????? ??????.

??? ????? ?????? ?????? ???????????? ? ?????? - ?? ????? ??????? ?????, ???? ??????????? ???????????? ??? ??????????. ?????? ???????? ????????-???? ?????? ???????? ??????????? ????? ???????? ?????? ??? ???????????, ????????? ?????? ?????????????. ?????????? ????????? ???????? ??????? ????????????? ???? ??????? ????????????? ??????? ?? ???????? ??????. ???????????? ??????????? ???????????? ?????????? ???????? ??????? ??????? ????? ???????????? ????? ?????? ????????????. ??????? ??????????? ???? ????????? ? ????????? ??????????? ????, ??? ?????? ???????? ????????-??????? ????? ?????? ??????????? ??????????.

? ????????? ??????? ??????, ?????????? ????????????? ????????, ???????????? ????????????? ????????. ??????????? ???????? ??????????? ? ??????? ??????? ????????? ?????????? ? ????? ????? ??????, ? ??????? ??????? ????????. ????? ?????? ?????? ????? ?????, ????? ??????, ???????? ????????????? ?????, ????????????? ? ??????? ??????????, ??????????? ??? ?????????????? ?????????? ?????.

13.10.13     ??????????: 1785