Статьи » ??????
  ??????    ???????????? ?????????? ?????????? ?? ??????????? ???????
??????????? ??????? ??????? ?????????? ?? ??? ????, ?????????? ?????????? ???????????, ????????? ???? ????? ???? ???????? ??????????? ???????????? ?????? ????????? ? ??????????? ??????? ??????????? ????. ?????? ?????? ???????? ???????????, ????? ????????????? ??? ??????????? ? ?????????, ? ????? ??? ???????? ??????? ??????????? ????. ????? ???????, ??????? ??????? ???????? ????????????? ???????? ?? 15 ?????? ? ?????? ? ????????? ????? ?? 40 - 60 ?????? ? ?????? ?? ????? ??????????. ??????????? ??????????? ????? ??????????? ????? ????????? ? ?????????? ?????????? ? ??????????? ???????. ? ??????? ?????????? ???????????? ??????? ??????????? ????, ? ????? ? ??????????? ???????? ?????????? ?????????, ??????? ??????? ?????????? ????? ????? ??????????. ??????????? ???????? ?????????? ?????????? ?????????? ????? ????????? ? ??????????? ????, ??????? ?????????? ? ??????. ?? ????? ???????, ??????? ??????? ?????????????, ? ???????? ?????????? ????? ?????????? ? ??????????? ????? ?????????????. ?????????????, ?? ????? ?????????? ???????? ????????? ? ???????? ??????????? ? ??? ???? ?????????? ??? ????????? ????? ??????. ???????? ???? ???????????? ??????????? ???????? ????????? ? ???????? ??????????. ?????????? ??????????? ??????????? ??????????? ?????, ????????? ? ??????????? ????? ???????? ??????? ???????????. ????? ???????, ????? ???????????, ? ??????? ??????? ?????????? ??????. ??????????? ????? ??????? ??????????? ????? - ?????????? ?????????? ? ??????????? ??????? ??????????? ? ?????? ? ?????????? ????????? ? ????? ?????? ???????. ?????????? ?????????? ??????????? ????? ??????? ? ??????????? ????? ??????? ????????? ? ??????. ??? ????? ??????????? ??????????? ?? ????????? ????? ????????? ? ?????. ??????????? ????????? ?????????? ?????????? ??????????? ?????????? ??????????, ?????????? ????????. ??? ????? ????????? ?????????? ??????????? ??????, ??? ??? ????????? ????? ???? ?????????? ????? ??????????.
12.10.13     ??????????: 1033