Статьи » ??????
  ??????    ???? ????????
???? ???????? ??????? ??????? ???? ????, ???????? ?????????, ????????????? ? ??????????? ????????. ????? ????? ???????? ?????????? ????????-?????????? ? ??????????? ????????. ????? ??????????? ??????? ? ?????? ?????? ????? ??????????? ???? ?????????????. ???????, ?????????? ??????? ??????????, ??????? ????? ? ?????? ? ??? ????????????, ?????? ?????????? ??????????? ???????? ? ???????? ????????, ????????? ????? ??????????? ?????????????? ??????? ?? ???, ??? ???????, ?? ?????????? ? ??????????? ???? ?????????? ??????????. ??? ???? ????? ????????? ? ???????? ????????, ????????, ????, ???????????? ?? ??????????? ??????????, ??????? ?????? ??? ???????? ????? ??????????. ????? ???????, ????????? ????????, ??? ??????? ??????, ?????? ??? ? ????????? ??????? ??? ????????. ?? ?????? ???? ???????? ?????????? ?? ????, ??????? ? ?????? ?????????? ?????????, ???????? ????, ????? ? ?????? ??????? ?????????? ? ???????????????. «???????,— ??????? ?. ?. ???????,— ?????? ???? ??????, ? ????? ???????, ???????????????????, ? ? ?????? ??????? — ?????????? ????????. ??? ?????????, ? ?? ?????? — ????????????? ?????????, ? ??????? ?????? ????? ?????, ??? ?? ?????? ?????????? ?????, ??? ?? ????????, ??? ????????? ???????? ????????? ?? ??? ?? ??????????? ?????». ?????? ??????? ????? ?? ?????????????? ???????? ? ????? ???????? ???????????-?????????????? ??????, ????????? ? ?????????, ?? ???? ???????? ????????????? ???????? ? ??????????????? ???????? ?????????. ?????? ?????????? ?? ?????? ????????? ???????????????? ?????? ? ?? ?????????? ?????????? ?? ????????? ????????????? ????????? ? ?????? ???? ????????????? ??????? ?? ??????? ????????????? ????????. ????? ?? ???????????? ?????????????? ???????????? ???????? ????????????? ?????????????? ?????? ? ??????????. ????? ??????? ?????? ?????????? ???????? ???????? ? ?????????? ??????? ????????????.
10.10.13     ??????????: 1411