Статьи » ??????
  ??????    ????????????????? ????????
???????? ???? ? ????? ??????????? ????????????? ??? ?????? ????, ??????? ???????????????? ????????????????? ??? ??????? ???????????, ?????????????? ?????????? ??? ????, ????? ?????????????? ???? ?????? ? ?????? ? ???????, ?? ??????? ???????. ?????????? ???? (???????? ????) ???????????? ? ? ????????? ?????, ????????? ??? ???????? ? ????? ???????? ? ??????? ???????????. ?????? ??? ??? ??????? ???? ??? ?? ?????????????? ??? ??????????? -18°C ? ????, ???? ????? ??????????? ?????????? ? ???????? ??????? ???????? ??????? ??????????? ???????? ??, ??? ??????????? ?????? ???? ????????? ?????????? ??? ????????????? ???? ???????. ????? ????, ????? ????????????????? ???????? ???????? ????? ??????? ?????????? ? ??????????? ???????? ?? ?????? ???????????, ?????????? ?? ??????, ?????????? ?????. ????? ?????? ????????????????? ????????? ?????????? ?????? ????, ????? ??? ?????? ??????? ? ?????? ??????, ??????? ?? ?????? ??????? ????? ?????????? ???? ? ??????? ????? ?????? ???????????, ?? ????? ? ?????????? ??????????????? ???????.

????????? ????? ????? ????????????? ???? ??????????? ????? ????????????????? ???????? ??????, ??????? ????? ? ?????? ???????????? ? ???????????? ?? ????????????? ??? ?????????? ?????. ????? ???????? ????? ????? ??????? ?????????? ??????? ????? ??????????????? ?? ?????. ????? ??????????, ??? ??? ??????? ??????????? ??? ???????? ???????? ???????????????????? ????????, ????? ??? ??????? ???????? ?????? ??? ??????? ???????????, ? ???? ???????? ?????????? ??????.

? 1990-?? ????????????? ?????? ?????????? ????????? ????? ???????????? ??????? ?????????????, ????? ???????? ?????? ??????. ?? ?????? ?????? ????????????, ?????? ???????? ?????????????? ? ????????? ??????? ???????????, ??? ??? ???????????? ??????????? ?????? ???? ? ???????????? ??????. ?????????????, ???????? ????? ????????? ??????? ?????? ?? ???????.

? ??????, ??????, ? ???????? ??????????????? ???????? ???????????? ???????????? ????????? ?????? ??????? ????, ??????? ???????? ????? ????????? ? ???????? ? ??????????? ???? ???????. ? ???? ?? ????? ???????? ?????????????? ???? ????? ??????, ??? ??????? ????????? ?????? ? ???????? ??????.
09.10.13     ??????????: 1867