Статьи » ??????
  ??????    ?????? ??????? ? ?????? ??????????
??????????? ????? ???????????? ?????? ??????????? ?????. ???? ???????????? ????? ? ???????? ???????? ? ?????? ?????? ? ??????, ? ????? ??? ??????. ???? ????? ??????????, ??? ?????? ????????, ??????? ??????? ???????????????? - ??????? ?????. ?????? ?????? ????????? ? ??????? ????? ??? ??????, ? ??? ????? ???????? ?????? ?????? ??? ????, ????? ??????? ???????.

??????? ??? ??????? ??????? ? ??????????? ? ????? ?????? ??????, ?? ???? ?????????? ???????? ??????. ???? ????? ??????, ? ????? ??????? ? ?????? ??????????, ??????? ??????? ?????????, ? ???????? ???????? ? ?????? ?????? - ??? ????? ???????? ??????????? ???????? ???????? ?????????? ?????? ???????, ??? ??? ??? ??????? ???? ??????? ????? ???????, ?????? ?????? ? ??????????. ??? ????????? ?????? ??? ?????, ? ???????? ????? ???????? ?? ??????? ???????????? ???.

???? ?? ????? ?????? ?????? ??? ?????? ???????? ?????????, ???????? ????????? ????????????. ???????? ????? ????? ??????? ???????, ??? ????? ????? ? ????? ? ????? ?? ??????? ???????? ? ?? ??????????? ??????. ????? ????, ? ?????? ?? ??????? ?? ?????, ? ??????? ???????? ?? ?????? ??????? ?? ??????? ????????????, ?????????? ?? ????, ??????? ??????? ????? ? ??? ?????????. ????? ???????, ?? ?????? ????? ???????? ? ?????? ????????? ?? ????? ?????? ? ????????, ?? ??? ???? ????????? ?? ????????????? ?? ?????.

?????? ??????? ??? ?????? ???????? ? ?????? ?????????, ? ?? ?????? ? ????? ??????????? ? ???, ??? ????????, ??????? ??????? ? ?????? ????????? ????????????? ? ???????? ???? ??????????? ????????????????. ? ??? ???? ??? ??????????? ?????? ? ??????? ???????: ??????????, ????????????, ?????, ????, ????????????? ???????, ????????????? ????, ??????????? ??????, ????? ??? DVD, ???????????? (??? ????????? ? ??????????), ?????????? ???????, ??????????? ???? (??? ????? ????????? ? ?????? ?????). ??? ?? ? ????????? ???? ??????? ????? ?? ???? ??????????? ???????, ? ??????? ??????? ?? ??????? ??????????? ?????? ? ???????? ???? ?? ???? ????. ? ?????, ????? ????? ?????????? ??? ??????? ??????? ?????????? ????????????, ?? ? ???????? ? ?????? ? ?????? ?????? ????? ?? ?? ????????. ? ??? ???? ????????, ??? ??????? ??????????? ?? ?????? ????????? ?? ????????????? ????????? ?????????? ? ?????? ???, ??? ?? ???????? ??? ??????.

?-???????, ?? ?????? ??????? ???????????? ???????? ? ????? ?????? ??????, ??????? ????? ?????? ?????? ???. ???????? ? ?????? ?????? ???????? ??? ??????????? ??????? ??????????????????????, ? ?? ????? ??? ??????????? ?? ??????? ????? ??????????? ???????? ????? ? ?????? ? ?????. ????? ????? ????? ???????? ?? ???? ?????? ??? ?? ?? ????? ?????? ????????????.
07.10.13     ??????????: 1455