Статьи » ??????
  ??????    ?????? ??????? ? ??????
????? ?????, ??????????? ? ?????? ?? ?????? ????????, ?? ???? ??? ??? ?????? ???????????? ? ????? ? ??? ?? ????????? - ????????? ?????. ???????? ? ?????? ??????, ??? ???????? ?????? ??? ????? ????????? - ????????????? ?????? ?????? ?????? ? ????????, ??? ????? ???? ?? ???????????? ? ???????????? ?????????. ?? ??? ????? ????????, ??? ?????? ? ????? ????? ???????, ? ??????? ? ?????????? ?? ???????????? ??????? ??????? ??????? ? ?? ??????????????? ???????? ?????? ????????????, ??? ??? ??? ???????????? ?????????? ????????? ?????????. ???????, ?????? ???????? ??????? ????? ?? ????? ?????????? ? ?????? ??????, ????? ??????? ?????, ??? ????? ??????????? ???? ??? ???? ? ???????? ???????? ?????? ?? ???????? ????. ? ?????? ??? ????? ????? ???????? ? ??????? ???????? ????????? ? ??????.

?????????? ?????? ??????? ? ?????? ???? ??? ????? ???????????. ??? ???? ????????? ?? ???.

??-??????, ??? ??????? ???????, ??? ??????? ??????????????? ????? ? ????? ? ?????? ?? ??????????. ????? ????, ??? ????? ??? ???????? ????? ?????????? ? ????? ????????. ??? ???? ?????????? ??????????? ? ?????????? ?????????? ????? ?? ???????? ?? ????????? ??????, ? ??????? ?? ??????????? ???????, ??? ?????????? ????????? ??????? ?? ?????? ???????? ?????.

??-??????, ? ???????? ???? ??? ??????????? ????????, ?????, ??? ?????????, ???????????, ????, ???, ????????????? ??????, ????????????? ????, ??????????? ?????, ????? ??? DVD ?????, ??????????? (??? ????????? ? ??????????) ? ??????????? ????. ?? ?????? ???????????? ??? ??? ? ??????????? ???? ??? ????, ?? ??????????? ? ???, ??? ??? ???????? ??????? ?????????????? ?????.

?-???????, ? ???????? ??? ???????????? ? ?????? ???????? ????????????? ????? ?????? ? ?????? ??????, ? ????????? ??????????? ????????? ? ????? ?????? ??????. ??? ???? ??? ??????????? ??????????? ?????? ?????? ? ??????????? ????????? ?????? ?????? ?? ??????????? ??????. ????? ????, ?? ?? ?????? ????? ??????? ??????? ? ???????????, ??? ??? ?? ???????? ???????? ????????????.

?????? ???????? ? ?????????? ??????? ???? ??? ??????? ??????????? ???????????? ?????????????? ??????, ????? ??? ???????? ?? ????????? ??? ???????????????? ??????? ? ????????, ?????? ??????????? ? ???? ?????? ?? ????? ???????? ????. ? ??????????? ?? ?????????, ? ??????? ?? ??????????, ??? ????? ???????????? ?????? ???? ??? ????? ??????? ????????, ?????????, ?????? ??? ???? ??????????. ??? ??? ?????, ?? ?????????? ?????? ??????? ??????? ???????? ?????? ??????????? ???????, ? ????? ????????????? ??????? ?????? ??????? ? ????????.
07.10.13     ??????????: 1482