Статьи » ??????
  ??????    ??????????? ???????????? ??? ????? ? ????????????? ???????????? ? ??????????????? ???????
????????? ?????????????? ????? ??????????? ? ????? ????? ????? ?????, ?????????? ????? ? ???, ????????? ??? ????????? ???????????. ??? ?????????? ???????? ????? ?????? ???????????, ? ??????? ?? ???? ???????? ??????????? ???????.

??????? ????? ? ???????, ???????? ????????? ??????? ???????? ???????????? ????????? ? ?????????? ????????? ????????? ?????????????, ????????? ????????????? ??????????? ?????????, ????????????????? ????????????????? ? ?????????????? ??????? ????? ? ?????? ???????. ????? ????? ???????????? ??????????? ? ??????? ??????????????? ? ??????????????? ?????????? ?????????? ?????, ????????????? ? ????????????? ????????, ? ????? ??????? ?????????? ? ??????????????, ???????????? ???????????????? ?????????. ???????? ????????????? ????? ???????? ??? ?????? ????????? ????????. ????????, ???????????? ?????????????, ????????, ????????, ????????????????.

??????? ????? ??????????? ????????? ??????????: ????????????? ??? ??????????? ??????????????? ??????, ???????????? ??? ????????????? ????????????? ?????????, ????????? ?????? ???????? ? ???. ???????? – ??????, ??????????? ??? ????????? ????????????, ??????????? ??? ???????????? ??????, ??? ? ??????????? ?????????????? ?????????. ??????? – ??????????????? ?????? ??? ????????? ??????? ??? ?????????? ????????.

??? ???? ?? ?????????? ????? ??? ??? ??????????? ???? ? ???, ??? ??????? ??????????? ??? ????? ? ??????? ????????? ?????????? ??? ?????? ?????????????? ?????. ???????? ??????????? ????? ??????????? ? ??????????????? ???????. ???????? ?? ??????? ??????????? ???? ?????????, ??? ????? ??????? ??????????????? ???????????? ???????????. ??? ?????????? ?? ?????? ??? ?????????? ???????????? ???????????????? ? ?????? ????????, ?? ? ??? ???????? ????????.

?????? ??? ?????????????? ???????????, ?? ??? ???????????? ???????? ??????????????. ????? ????? ????? ????? ??????? ?? ????? ?????????????? ???????????? ?? ????????????? ? ?????????? ?????. ????????????? ????????? ????????? ??? ????????? ??????? ?????????, ????????, ????????. ?????????????? ????? ????? ?????????? ??????? ???, ??????? ???????? ??????, ?????????? ????????? ????????? ? ????????????, ?, ??????? ??, ????? ????? ??????? ???? ??????. ?????? ???? ??????? ???????????? ????? ?????, ??????????? ??? ???, ??? ?????? ?????????? ?????. ?????? ?????????? ???????????? ???? ?? ??????????? ? ??????????????? ???????. ??????? ??? ???????? ??????????? ??? ????????. ? ?????????? ????????? ??? ???????????????? ??????????: ????? ??????????????????, ???????? ????????? ??????, ?????? ???? ????? ? ???????? ??????. ?????? ??? ??? ????? ??????, ????????? ???????, ????????? ????.

04.10.13     ??????????: 1237