Статьи » ????????? ??????
  ????????? ??????    ??????????? ??????????? ??????????? ???????????? ?????
??????????? ??????? ?????????? ??? ??????? ??????????? ?????????? ? ??????? ?????. ??????????????, ??????????? ???? ???????? ??????????????? ?????? ?????? ? ????????? ??????? ???, ??? ?????? ? ???, ?? ????, ? ???????? ?? ??????, ???????????? ???????????? ?????????.??????? ???????, ??????????? ???? ??????????????? ? ?????????? ?????, ? ??????? ???????? ????????????? ?????????????. ???, ??????? ??????????, ??????? ?????????? ???????????? ??????????? ???????? ?? ?????????? ?????? ???????? ? ???? ?????? ????????? ??????????? ???????????? ?????????? ???????? ????, ? ??? ????? ??????? ??????? ???? ??????.

???? ?? ?????? ???????? ???????????? ?????????? ???????? ??????? ???????? ??????? ?????????? (????????? ????????) ? ??? ????????????. ??????? ????? ??????? ?? ? ?????????? ??????. ? ?????? ???????, ????????? ??????? ???? ????????? ??? ??????????? ?????, ????? ???????? ??????? ??????????, ???????? ???? ?????????? ?????? ??????? ?????? ? ?????? ? ?? ?????, ? ????? ??? ??????? ????????????? ? ???????? ????? ???????? ? ??????????. ? ?????????? ? ??????????? ???? ???????? ?????, ? ??????? ??????????? ?????? ??????????? ???????, ????????? ???? ???? ???? ?? ???????????? ?????????? ??????. ??? ????????? ????????? ???? ? ????, ? ????? ???????????:
- ?????????????? (???????????????? ??? ?????????????)
- ? ???????? ????
- ?????? ????????????
- ????? (? ?????? ?????; ???? ??? ????????? ????, ??? ???? ? ?????? ?????, ????? ???????????? ???? ?????????)
??? ??????????? ??????????, ??????? ???????? ??????????? ???????? ? ?????????? ??????????? ????? ????? ????????. ????? ???????????? ?????????? ? 1066 ????, ????? ?????????? ???????? ??????????? ??????? ? ???????? ????? ??????, ??????? ? ????? ????????? ??????????? ??????????? ????????????.
- ????????, ???????????, ??????????, ?????, ???????, ????????, ?? ??, ???????? ? ??? ?????.

??????????? ?????????? ???????? ??????????? ??????? ?? ??????????? ????????? ???????? ???????? ?? ?????? ?????? ????. ???? ??????? ???? ????????? ? ????????????? ????????? ????, ??????????? ???????? ??????????? ???????. ? ??????? Tiersma (1999) ?????????, ??? " ??????????? ???? ????? ????????? ? ????????????? ? ???????, ??, ???????????, ???????? ? ????????? ?????? " ?. 95.

???????? ???? ??????, ???????? ???? ????????????? ? ???????????? ?????, ? ???????? ??? ???????????. ????????? ?????? ???????????? ???????????? ??????? ???????? ?????? ?????. ????????, ??? ?????????? «?????????» ? ???????? ???????????? «????», «????????» ?????? «?????????», «???????????» ?????? «??????», «??????????» ? ???????? ?????? «???????» ? ??? ?????.
28.09.13     ??????????: 1573