Статьи » ????????? ??????
  ????????? ??????    ?????? ???????? ? ?? ????? ? ???? ?????? ??????? ????!
??? ??????? ???? ??? ?????????? ?????????? ?????????? ?????? ????. ? ??????????? ???????????????? ??????????? ???? ??? ????, ????? ???????? ????????????? ????? ????, ?????? ???? ???????? ?????????????? ???????, ???????, ??????, ??????? ???????????? ???? ????????. ???? ?? ????? ???? ???? ????????? ?????????????? ????????, ??????? ??????? ?????????? ?? ??????? ????, ?? ???????? ??? ???? ????? ????????. ? ???? ?? ????? ??????????? - ??????? ???? ??????, ??????? ????? ? ?????????????????? ?????????.

??? ????? ???????? ???? ???????? ????????? ? ?????????????? ????? ???????????? ????! ??????, ??????, ??? ??????? ???????? ? ???????, ???? ????????? ??????? ????????????, ?????????????? ???????? ???????? ???????! ?? ????? ????? ?????? ????, ????? ?????? ????????? ?????? ????. ????????? ???????????? ??????????, ??? ??????? ???? ??????? ??? ???????, ??? ????? ?????? ???????. ? ???????? ???????????? ??????? ??????? ????? ???????, ?????? ?? ??????? ??????? ??????? ????????????. ??????????? ???????? ????? ????????? ???? ?????????? ?????? ???? ????? ???????????? ???? ?? ?????????? 12 ?????? ? ???????? ? ??????? ????? 10 ????????? ??????. ??? ?? ???????? ????? ??????? ???, ?? ?????????? ? ????????, ?? ?????? ?? ????? – ? ?????, ???? ????????? ????? ?????.

????, ?????? ?? ?? ?????? ?????? ???? ????? ???????? ????, ????? ????????? ?????? ??? ????? ????? ????, ??????????? ????? ??????? ?????? ???????????? ??????, ???????????? ????????? ?? ????? ???????????? ???????. ?? ????, ????? ??????, ???? ??????? ? ????? ?? ????????. ? ????? ???, ?????? ???????????? ??????? ???????????? ???????? ?????, ?, ?????????????, ? ??????????? ?????? ????. ??????, ???? ???????? ???? ????????????? ? ?????????? ?????? ?? ????.

????????? ??? ?????? ????? ??????? ? ????? ? ????????????? ???????? ???? ? ??????, ???????? ???????? ?????????? ???????? ? ??????? ??????????? ?? ?????. ??????, ??? ?????????? ???????????????? ?? ???? ????. ????????????, ? ??????? ??????????? ?????, ????????, ??? ???????? ???????? 10,5% ?? ????? ????? ???? ? 16% ?? ????? ????? ???? ? ?????????, ? ??? ??? ??? ?????-???? ???????? ????????. ??????, ?? ??? ????????????? ??? ??????! ???????, ????? ??????? ???? ??????????? ?? ??????????????? ????? ? ?? ???????????????, ???? ?? ??? ??? ?? ??????? ??????? 10 ?? ?????? ????.
27.09.13     ??????????: 1471