Статьи » ????????? ??????
  ????????? ??????    ????? ??????? ????? - ?? ????? ???????? ???????? ????????
????????? ????? ??????? ????? ?????? ??????? ?????? ???????? ????????? ??????

????? ????????? ? ??????? ? ???????? ?????? ???????? ?????????. ?????????? ?? ???????? ???????, ??? ???????????????? ????????????, ???? ? ??? ????????? ?????? ?????????. ??? ????? ???? ?????? ?????, ?? ????????????? ?? ?????? ??????????. ????? ???? ????????? ?????? ?????? ? ????????? ? ??????????? ?? ?????????????. ???? ?? ????? ????? ?????????, ???? ? ?? ?? ????? ???????, ???? ?? ?????????? ? ????? ?? ??????? ?????? ? ??????????. ???? ?? ??????????? ? ?????? ? ?????????? ?? ???? ?????????????? ?????? ?????, ?? ????? ????? ??????????? ????? ??????? ?????, ??? ???????? ?????????? ???????????? ???????? ????????, ??? ?????? ???????? ???????.

?????? ?? ????? ?? ?? ??????????????, ?????????? ???????? ???? ??????? – ????? ?? ??? ?????? ?????? ????????. ??? ?????? ??????? ? ???????, ???? ??? ?????? ??????? ??? ????????, ????? ? ??????????????. ? ???? ?????? ???? ??????? ?????? ?????????, ????? ????????? ??????????? ?? ????? ??????, ???????? ? ?????? ?????.

????? ?????????? ???????????? ?????????????? ?????. ????????? ????????? ??????? ?????? ?????? ?????????? ?????, ?? ??????? ??? ???? ????????. ????????? ????? ??????? ????? ?????? ??????? ???????? ?????. ?? ????? ???????? ?????????? ??????? ???? ??? ?????? ? ?????????, ??????????? ????? ????? ??? ???. ???? ????????? ?????????????, ?? ????? ??? ??? ????????????. ???????, ??????? ????????????????? ?? ??????, ?????? ???? ?? ????-??????? ???????????. ??????? ??? ?????? ???????? ?? ?????, ? ???????????? ??????????????? ??????, ? ? ?????? ??????? ???????? ?? ???????.

?????, ?????? ?? ???????????? ??????? ????, ?????? ?????????? ????????? ? ??????????. ???????????? ????????, ?????? ??? ??????? ?????, ???????? ?????? ?????????? ???, ??? ????? ????????? ???? ???? ????? ????????? ? ?????? ???????????? ???????? ?????. ?????? ? ??? ?????????? ? ?????? ????? ???? ? ????????? ???????? ??? ??? ?????? ? ?????? ?????, ??? ? ??? ?????????? ?????????? ????????. ?????? ? ????, ??? ???????? ??? ???????? ?????? ????, ????? ????????? ???????? ? ????????? «??????», ? ?????? ? ????????? ????? «??????». ????? ??????? ????? ???????? ?????? ? ?????? ???????? ? ????? ???????????? ????????. ?? ????? ????? ????? ?? ??????? ? ??????, ? ??????? ??????? ?????????? ?????? ?? ????????? ?????.

????? ??????? ????? ?????? - ???? ?????????, ???????, ????? ?? ??????????? ???? ????? ? ?????????, ????????, ????, ??? ??????? ????? ????? ?? ??? ????????, ??????????? ???? ????????????.

20.09.13     ??????????: 1351