Статьи » ????????? ??????
  ????????? ??????    ? ??????????????? ?????????? ????????.
??? ?? ??????? ????? ???? ??????? ? ?????????, ???? ?? ?? ?????????, ? ?????????????? ?? ?????, ??? ???. ?? ????????? ???? ????, ??? ?? ??????? ?????????? ??? ? ?????? (? ???? ? ???????????? ?????), ?? ????? ???? ???????????? ?? ????????? ? ????. ? ??? — ?????????? ?????? ??????????????? ???????? ?????? ????????. ??? ?? ??, ???? ?????? ?????????? ??????? ?????? ?? ???, ??? ???????? ?????????? (???! ?? ? ???? ? ?? ?? ????...) ?? ????? ??????????????? ????, ??? ?????????? ??????, ?????? ?? ????, ?? ? ?? ??? ???????: «?????? ???? ? ????! ????????! ????????!» ??????????? ???????? ???-?? ?????? ??????????, ?? ?????????? ??????????? — ?????? ????, ???? ?????? ??????????????. ? ????? ?????, ? ??? ????? ? ? ??????????? ?????, ? ??????, ?????? ?????????? ????? — ?????????, ??? ???-??, ? ???????? ???????????? ??????? ? ???????????? ?????, ?????? ???? ??????? ? ????? ? ?????? ???????: «???????? (??? — ????????)! ???? ???????? ????!» ? ??? (??? ??) ????????????? ??? ? ???????? ??? ?????????? ??????? ?? ????... ? ????? ??????????? ????? ??????? ???????? ????? «????????»: «???????? ????!»—? ????????? ?????? ????? ? ???? ?????? ???????? ????????????, ?????? ???? ????? ? ?????????? ??? ????????, ??????? ?? ????? ?????????? ??? ???? ?????? ?????????. ? ????? ???????, ? ????? ????? ?????? ?????????? ????????? ???????? ?? ??????? - ??? ??????? ?????, ????? ??? ????????, ?? ???? ?? ?????????? ??????? ????????????? ????????? ??????????? – ????? ????? ?????????? ? ?????, ??????? ? ????????? ???????? ??? ????? ?????.

??????? ????????? ??? ???? ?????, ????? ?? ????, ?? ????????? ?????? ??? ??? ????. ??? ?? ???? ??? ?????? ???????????? ???????? ? ??????. ? ???? ?????????? ????, ????? ? ??????????? ???? ????? ??????? ?????? ???, ????? ?? ?????????: ???? ???? ???? ?? ?? ??????????, ???? ??? ???-??????. ?????? ??? ???????? ??????????, ? ????? ???????????, ???????????????! ? ??? ????? ??? ?? ??????? ???????? ????????? ??? ????????? ???????? ? ????? — ?????? ?????? ????????? ? ???, ???? ???????? ??? ??????.
— ?? ?????? ? ???! ????? ????????? ?????!
— ?? ???, ?? ??????? ?? ?? ???? ?? ?? ??? ?? ??????!
— ???????? ? ???? ???, ???? ?????????????! ?? ?? ???????????! ? ??? ??? ?? ???????: ?????? ????? «????????????» ?? ????? ???????!
— ?? ???? ?????? ??????? ?? ???? ?????, ?? ?????? ????, ??????, ????????! ? ?????? ?? ????? ?? ?????!
— ?? ???? ??. ??? ??????.
— ?? ?????? ? ???, ?? ??????... ?????? ?? ??????, ?????? ?? ?????????????, ?? ??????.

?? ??? ? ?????? — ? ??????? ??? ??????? ??????? — ???????????? ????, ??? ??????? ??????? ??? ??? ????, ???????, ???????, ???????... ??? ?????????. ????????, ??????, ??? ??? ??????????! ???? ???????????? ?????? ? ???? ???????????: ??? ??????????? ?????????? ????????????? ? ??????????? ? ??????? ? ??? (? ???), ???????? ? ?????????, ?. ?. ?????? ? ????????????, ??? ?????????????... ?????? ??? ??? ?????, ??????????: ??? ???????????, ??? ???? ???? ????!
06.09.13     ??????????: 1415