Статьи » ????????? ??????
  ????????? ??????    ?????? ?? ???????????
?????????? ????? ?????????? ? ???????? ????????? ? ?????, ?????????? ? ?????????? ????????????. ? ?? ????? ????, ?????? ???? ?????? ??? ?????? ?????? ? ?????? ??????????? ? ??????, ????????????? ???????? ????????? ????????? ? ??????????? ??????? ??????????. ???? ?? ????? ????, ???????, ?????????? ? ??????????? ??????, ?????? ? ?????? ????? ?????? ????????. ??????? ???????? ????????.

?????? ? ???

? ??? ?????? ???????? ?????? ??????????, ?????????????? ???? ???????????. ?? ????, ?? ????? ???? ??? ????? ??????, ??????? ????? ?? ????? ? ??????? ??? ? ???, ??? ?? ????????? ????? ? ?????????? ?????? ? ???????????? ???????. ???????, ??? ????????, ?????????????? ?????? ??????????? ?????? ????? ??????? ?????, ??? ?? ?????, ?? ????????? ? ????????, ?????????? ? ?????????? ?????? ??????? ?????????? ?? ???????? ?? ?????, ??? ?????????????? ? ???, ??? ?? ?????????? ???????????? ???? ????.

?????? ? ??????

? ??????, ?????? ???????? ???????? ?????? ???????????, ?????????? ?? ??? ???? ??? ??????. ??????, ?????? ?????? ? ?????? ??????????? ? ???? ?????? ?? ????????. ????????? ?????? ??????? ????? ????????????? ??????? ???????? ??????????? ? ??????????? ??????. ??? ?????? ?????? ? ?????? ????? ??????????? ??????????? ????? ???????????. ?????? "??????????" ? ?????? ?????? ????? ??????????? ????? ????????? ?????? ? ????????? ??????? ?????????, ??????? ???????? ??? ??????? ??????? ???? ? ??????????? ?? ????? ????????. ????? ?????????? ?????????? ?????????, ?? ? ???????? ????? ????????? ? ???????? ?, ?????????????, ?????? ????????? ???????????? ? ???????????? ???????.

?? ????? ????, ????????????? ?? ???? ???????? ? ???????? ??????? ??????????? ? ?????? ??????? ????? ????? ? ???????????. ??????, ????? ????? ????: ????????? ??????? ? ??????????? ???? ????? ??????? ????????, ?????? ??? ??? ????? ????????? ????? ????????? ?????? ????? ????? ??????. ????? ???????, ??? ?? ??, ??? ? ??? ?? ???????? ??????, ? ??, ??? ?? ? ????? ?????? ?????. ????? ???????, ? ?????? ?? ????????? ??? ? ???, ?????????? ? ?????? ?????? ??? ?????????? ????? ????????????? ??????????? ? ??????? ????????????. ??? ????? ?? ??? ?????????, ???? ????? ???????? ?????? ?????? ?? ?????????? ?????, ? ??? ???? ?? ??????????? ????? ??????? ? ??????? ?? ????????, ??????? ?? ?????? ? ??? ?????? ? ????????? ????? ???????? ?????? ? ?????? ??????????? ?????? ?? ??????. ??????? ??????? ???????????, ??? ?? ????? ??????? ????????.
23.08.13     ??????????: 1140