Статьи » ? ?????? ????????
  ? ?????? ????????    ????? ?? ????????? ??? ?????????? ? ????
?????? ??????????????? ??????? – ??? ????????????, ?????????? ? ??????? ???? ???????. ???? ?? ???? ????????? ??????? ????????? ??? ?????, ??????? ??? ?????????? ?????. ??????? ????? ????? ????????? ??????, ??? ? ???? ?????????: ?????? ?? ???????? ?????? ??? ????? ??????????

?????? ?? ???????? ??????? ???? ????????, ??????? ????? ???????? ?? ??? ??????????? ??????? ?????? ?? ????? ?????????????? ?????? ???? ?????????, ??????? ???? ? ?????. ????????? ????????? ? ??? ???????? ?????? – ??? ???????????????. ?.?. ??? ???????? ???? ??????, ??????????? ????? ? ?????????? ?????. ???????? ??? ???????? ?????? ?????????, ?? ? ?? ??????? ? ???????? ????? ?????????? ?????????? ??????????????. ????? ????? ???? ????????????? ??????? ??????, ??? ??? ?????, ??, ? ?????????, ????? ???? ????????????.

?????? ????? ?????: ???? ?????????? ? ?????????? ??????? ?????? ? ?????? ???????? ??? ??? ?????. ??? ???????? ? ????, ??? ??????? ????????????? ?? ????? ??????? ???????. ??? ???????????? ??????????, ?? ?? ???? ??? ????????, ??? ?????????????? ??????????? ????????? ? ???????????? ?????????? ?? ??????????? ?????????, ??? ?????? ?? ????? ??????? ?? ??????????? ????????. ??????? ????????? ?? ?????????? ??? ????? ?????????????, ??? ??????????, ??? ? ???, ???? ?????????? ????????? ?? ?????????.

??????? ?? ???? ?????????? ??? ??? ? ?????????????? ???????. ?????? ?? ?????? ???????? ??????????? ??????. ?? ?? ???????? ? ??? ????????? ? ? ??? ??????????????????, ? ??????? ??? ????? ????? ?? ???????????. ????? ????, ? ????? ????? ?????-?? ???? ?????? ??????????. ????????, ??-?? ??????? ??? ?????? ?? ?????????. ????? ?????????? ???????????? ? ??? ?? ?????, ? ?????????? ?????? ???????? ???????????? ??????? ???????????, ?? ???????? ????? ????????? ?? ???.

????????? ?? ?????? ?????? ?? ?????????, ???????? ????????? ???? ??????????? ??????????? ???????. ????????? ????????? ??????? ?? ???????, ?? ??? ????? ?????????? ??? ??? ? ??? ????, ?? ??????? ????????????. ???? ?????-?? ???? ??? ?????? ??????????? ?????, ?? ??? ?????? ????? ???????????? ????? ????????, ????????? ?? ????????? ? ?????? ?????? ????????. ????????? ????? ?? ?????? ?????? ?????? ? ??????????? ?? ???????? ?? ???????? ?????????, ???? ??? ?? ????, ?? ????????, ??????? ?? ????, ??????????? ??????? ?????. ??? ????????? ??????????? ?? ???????????. ?? ????????, ???? ??????? ????????? ??????????, ??? ?? ???????? ?????????? ? ????????????. ?????? ????????? ????, ??? ?? ??????? ????? ????????? ???? ?????? ??? ??????? ????? ? ??????????? ??????.

22.08.13     ??????????: 1132