Статьи » ? ?????? ????????
  ? ?????? ????????    ????? ???????????????? ????????? ??? ?? ??????????? ?????????
?????????? ????????? ???, ????????? ??????? ?????????? ? ?????????????? ????????? ???????? ? ?????????? ????????????? ???? ????? ? ????? ????? ?????? ???.? ????? ? ???? ????? ????? ????? ???????????? ??????? ????? ?? ????????, ??????????????? ? ?????? ?? ??????????. ????? ??????????? ????????????? ????? ???????????????? ?? ??????????? ?????????. ??????, ???????????? ???????? ??? ??????? ??????? ???????????, ?? ?????? ????????, ??????????? ???????? ?????? ????????.

???? ????? ???????????????? ??????????????? ???, ??? ????????????? ??? ???? ???????????? ?? ????????? ???, ??????????????????? ? ?????? ?????????? ?????? ? ??????????? ?????????? ? ????????? ???? ????????, ????????? ???, ??????? ???????????, ?????????????? ??????? ??????, ? ?????? ??????????. ????? ????????????? ?????? ???????????? ?? ??????????????????? ????????? ????? ????????????? ?????? ?????? ?? ????? ?? ?????????? ?? ????? ?? ?????????????. ??????? ??????????? ? ??????? ??????????? ??????? ???????????????? ????? ???, ???? ??????????????? ????? ????????????? ????, ???? ?????? ???, ???? ??????????????? ?????.

? ???, ??????? ????????? ??????????, ??????? ????? ??????????? ? ??????? ????????????? ?????????? ??????????.
???????, ???????????? ???? ????? ????????????????, ???????? ????? ????????? ??????????????? ???????, ??? ??? ??????? ???????????? ?????????, ??? ???????, ???????????? ?? ?????? ? ??????????? ????????????????. ???????? (????????????? ????? ????????? ? ???????????) ????????? ???????????? ?????????? ?????????? ? ?????????? ????? ?????. ? ???? ????? ???????????? ????? ????????? ????????????? ????????? ? ?????. ??????????? ????? ???? ????????? ????????????? ?? ????? ????? ?????? ??? ?? ????? ???????????????? ???????????? ?????. ??? ???????????????? ?? ??????????? ????????? ??????????, ????? ??????? ???????? ??? ????????????:
1) ????????????? ????????;
2) ?????????? ??????????????? ??????;
3) ?????????? ????? ???????? ? ??????? ?????? ?????????;
4) ??????????? ????????? ??? ? ?????? ????????? ?????? ? ??????????? ????? ???????????;
5) ?????????? ??????????? ?????????????? ? ???? ??????? ? ??????????? ???????????, ??????????? ????? ??????????? ?????? ? ?? ??????? ???????????;
6) ??????????? ???????????? ????? ?????????????, ?? ??????? ???? ?????????? ??????, ? ?????? ???????? ??? ??? ???????????;
7) ?????????????? ??? ????? ???? ????? ?????????? ??????.
??? ?????????? ???? ?????????? ??????, ???????????? ??????? ????????, ????????? ????, ???????????? ? ????? ????????????? ?????? ? ??????????????? ? ????? ?? ???????????. ???? ???? ??????????? ? ???? ?????????????? ??????????? ? ?????????????? ??? ? ?????????? ????????? ????????? ??????.
11.08.13     ??????????: 1493