Статьи » ????????? ??????
  ????????? ??????    ???????? ??????? ????????? ???
?????? ????????? ???, ??????????????????? ??? ??????????? ??????, ????????? ??????? ?????, ??????? ????? ???? ???????? ??????. ? ??? ??????, ????? ?????? ????? ???????????????? ??????? ??????, ? ??????? ???????????? ? ??? ?????????????, ????????????? ? ?????? ??????????? ??????. ??? ????????? ?????????? ???? ??????????????? ?????? ? ????? ?? ?????????????. ????????? ???? ? ?? ?? ????? ?????????? (? ??????????? ?? ????????????? ??????????????) ????? ????????? ? ????????? ?????????? ??? ?, ?????????????, ? ?????????? ???????????? ??-??????????? ???????, ??????????? ?????? ????? ???? ???????? ????? ?????????? ?????????? ???????? ??? ??????????????, ??????????? ???????? ???????????? ???????. ??????, ?? ?????? ??????????? ?????????? ???????????? ? ??? ?? ??????? ??????????? ????????? ??? ??????? ??? ????????? ?????????? ?? ????????? ????????? ? ?????? ??????.

??? ?????????? ?????????? ????????? ???????????????? ?? ??????????????????? ????????? ?? ??????? ??? ??-1046 ???????????? ????????? ???????????:
??????????? — ?????? ????????? ??? ??? ??????????? ??????;
????????????? ????????? ????????? (???) — ???? ?????? ????????? ?? ??????, ???????????? ???????? ?????????? ??? ??????? ?????????? ? ?????? ??????????? ?????? ??????? ????????.

??? ????????? ????? ??????????? ?????????? ? ???????? ??????? ???????? ????? ???????????? ??????????. ?????? ? ?????? ? ????????, ??? ?????????? ???????? ????? ????? ????????. ???????????, ??? ????? ???????? ???????? ????????????? ??????, ? ?????????? ??????? ????????? ??????? ????????????? ? ?????? ????????? ??? ? ????? ???????????. ????????? ??????? ????? ????????? ?????????? ?? ??????, ??? ????????? ????????? ????? ????????????? ? ?????? ??????????? ?????? ?????????? ????? ???????? ???????? ??????????, ?. ?. ?????????????, ??????????? ? ?????? ???????? ??????. ????????????? ????????? ????????? (???) ???????????? ?? ??????????? ???????? ???????????, ???????????????? ? ?????? ??????.

????????? ????????? ???????????? ??? ??????? ???????????? ????? ??????????????? ? ???????????? ?????? ? ????? ??????????? ?????????????? ??????.

????????? ????????? ???????? ??????? ?? ??????????? ??????? ??????, ??????? ???????????????? ?????????? ?? ?? ?????. ??????????? ?????? ???????? ?????????????????? ??????? ?????????? ? ??????? ?????????? ? ?????????? ??????????? ?? ??????? ???????? ????????????????.
??????? ??????? ???????????? ???????? ??????????????? ???????? ???. ??? ???????? ??????? ???, ???????? ? ???, ??????????? ?? ?????? ? ????????.
?????? ? ????? ? ??? ?? ??????? ?? ??????????? ??????? ?????? ??? ?????? ??? ? ????? ?????? ???????? ??????????, ?????? ??? ?????????????? ???????????? ???.
??????? ??????????? ??????? ???????????????? ???????? ?????????? ???????? ??????? ???????????? ?? ????????? ??????, ?????????????????? ???????? ???????? ? ??????????????. ????????? ??????????? ??? ?? ?????? ???????? ?????? ?????????? ?????????? ?????????? ???????.

? ???????? ??????? ?????????? ??????, ??????????? ????????? ???. ???? ??????? ????????? ????????? ????????: ? ??? ????????????? ?????? ?? ?????? 2 ? ???????? ???, ? ?????????? ???? ????????? ??????????? ????????? ???. ?????????? ????? ????????????, ????????????? ? ?????? ??????, ??????????????? ? ???, ??? ?????? ????????? ? ?????? ?????????? ?????????????. ????????? ??? ???????? ??????????????? ? ?????????????? ??????????? ? ?????????????? ??? ????????.

???? ??? ????????? ??????? ????????? ?????? ??????????? ????? ?????? ????, ?? ??????????? ??????????? ??????????? ???, ???????? ? ?????? ??????????? ??????, ? ? ??? ?? ???? ?????? ?????????? ?????????? ???????????.
? ?????????? ?????????? ??????? ? ???? ????? ? ?????? ?????????? ??? ?????????? ????? ??????, ??????? ???????? ??? ?????????? ??? ????????????? ???.
???? ? ?? ?? ??????? ????? ??????? ?????? ???????? ? ??????????? ?? ?????????????, ????????????? ??????????? ? ?????? ??????. ????????, ??? ? ???? ?????? ??????? ????? ???? ??????? ????? ??????????? ??? ?????? ?????????.

????????? ??????????? ???????? ??????? ???????????? ?????????? ????????? ??????, ??????? ???? ???????, ?????????? ?????????? ?????????? ???????.

??? ????????? ??????? ????????? ??????????? ??????????? ??? ?????????? ???, ???????? ? ??????????? ?????? ?????? ???. ?????? ? ?????? ?????????? ???, ?????????? ? ??? ?? ??????????? ?????????? ???????, ???????????? ??? ????????? ??????? ??? ????????? ? ?????????? ??????????? ??????? ?????????, ???? ? ????? ?? ??? ?????????? ?????? ????????? ???.
11.08.13     ??????????: 1384