Статьи » ????????? ??????
  ????????? ??????    ??? ?????? ???? ??????? ??????????? ?????????
??? ??? ??? ???? ??????????? ?????????. ???? ????? ? ????? ?? ????? ??????, ??? ?? ??????? ????? ????????? ?????????, ??? ??? ?? ?????? ??????? ???????????? ??????????? ???????????? ????????????? ??????? ?? ????? ???????.

?? ?????? ?????????? ?????, ??????? ?? ???????? ????????.
????????? ????????? ?????, ????? ? ???????? ????????? ???????????? ?????????, ???????? ????? ?????????, ??????? ???, ????????. ????? ? ?????? ???????? ???????? – ??????????. ??? ??????????? ??????????? ?? ?????? ?????????????? ????????, ??? ?? ??? ??????????? ??????? ??? ????????.
? ?????? ??????, ??????? ???? ????? ?????? ???? ??????? ????????? ?????????: «?????? ??? ??????????». ??? ??????? ?????? ?? ???? ??????, ??????????????? ??????? ???????????? ?????????? ? ??????? ????. ? ???? ??? ??????????? ? ???????, ? ????-?? ???? ??????? ????????? ???? ? ???? ?????, ??? ??? ? ??? ?????????, ? ????-?? ??? ??????? ???????? ???????? ? ???????, ? ? ????-?? ??? ???? ??????? ?????????? ?? ????????? ??? ???? ?? ???????????????? ????????? ????. ??? ???????, ???????, ?????? ??? ?????? ????????, ?? ????? ??????? ??????????? ?????????? ? ?? ??????, ??? ??? ??? ???? ?? ?????? ? ? ????? ?????? ?? ?????? ????????????. ??, ???, ??????? ?????, ? ??????? ??? ?? ????????, ??? ?????????? ?????????.

? ?????? ??????, ??????? ??????? ????????? ????????? ? ?????????? ?? ??????????? ???????????: «??????? ??? ?????????». ????? ??????? ??????, ??? ??? ??????, ??? ??? ???????????? ?????????, ? ??? ??? ?? ??? ???????, ? ??? ?? ???????? ?? ???????????.

???????? ?????, ? ???????? ? ??????? ?????????, ??? ?? ?????? ??????? ?????? ?????? ????? ??????????? ?????.

???? ??? ?????? ????????? ?????? - ???? ?? ??????????? ?????? ?????????, ?????? ??????? ??????????.

??, ????? ??????????? ????. ?????????? ?????, ????, ??????? ???????????? ? ????????? ????????????????, ???????????? ?? ?????? ??? ????? ???????????, ???????????, ??? ?????? ????? ? ?????? ????????? ?????????? ??? ?????????? ? ?????????? ?????. ? ????? ??????? ?????????? ???????????? ??????????????? ???????????? ???????????, ???? ???????? ???????????? ????? ?????????? ??????????????? ??????????? ????????, ???? ????????. ? ????? ?????? ?????????????? ???? ??????????? ????????????????.

???????? ???????? ? ?????????? ????????? ??????? ?????????? ???? ??????????? ?????? ?? ????????????, ??????? ?????????? ???? (???????????????? ??????) «?????? ?????». ??? ??????????? ? ????? ?????????? ???????????? ? ????????? «?????? ?????» ?????????? ??????? ?????????? ?? ?????????? ? ?????? ????? ?????. ??? ???????????? ?????????? ???????? ?????????? ??????? ?????????? ???????? ?? ??????, ???? ? ????? ????? ???????????? ??????????????? ??????. ??????????? ?????? ? ????? ?????? ????????? ???????? ??????? ???????????? ????????? ????????? ?? ??????????? ????????????. ????? ?????? ??????????? ??????? ? ?????????? ? ???????? ?????????, ? ????? ???????? ???????? ?? ?????? ?????? ?????? ?????????? ?? ???????????? ??????????.

09.08.13     ??????????: 1205