Статьи » ? ?????? ????????
  ? ?????? ????????    ?????? ????????? ?? ?????????? ???
??? ?????? ???????? ???? ??????? ?????? ??????????????? ???????, ? ????????? ? ?? ????? ???????? ?????? ??????? ?? ?????? ???????. ??? ? ?? ???????????, ???? ?? ?????????? ????? ???????? ???????? ??????? ??????????? ? ??? ??? ?? ???????????. ??????? ? ???????? ?????????? ?????????? ????????? ????????????.

??????, ??? ?????????? ????????, ???? ???????????? ???????? ? ?????????? ?????? ?? ???? ????????? ????? ?? ????????????? ????????? ????? ?? ???????????? ??????. ??? ??????? ? ???, ??? ??????? ?? ???????? ??????????? ????? ?????????, ??????? ????? ????? ??????????? ???????? ?????? ????? ?? ?????????? ???. ??? ???? ?????????? ????? ?????, ??? ?????? ????????? ? ????? ?????? ????????.

? ??????? ??????? ??? ? 2001 ???? ????????? ?????? ???????????? ??????????? ???????????. ?? ??????????? ???? ?????? ????? ???????? ??????????? ?????? ? ???????????? ????????????. ??? ????, ???????? ?? ????????? ?? ??????? ???????????? ???????????, ????????? ????????? ??????????????? ??????? ?? ??????? ????????? ? ??????????. ?????? ????? ?????????? ???, ? ???????? ? ??????? ?????? ?? ?????. ????? ????, ?? ?????????? ? ?????? ???? ?????? ??????.

? ?????????? ?????????? ???? ?????? ??? - ???, ?? ???????? ? ?????? ??????? ????? ????????? ????? ???????? ??????????????? ???????.

????? ????? ????????, ??? ????????? ?????? ???????. ? ???????, ???? ??????? ?? ?????????? ???????? ?????????? ???????? ? ????? ????? ????????? ? ?????? ????????? ??? ?????? ?????????????????, ?? ?? ?????? ? ??? ?? ???? ???????? ???? ?????????? ? ????????? ????? ?????????. ???? ?? ??????? ???????? ???????? ??-?? ?????????? ?????? ? ?????????? ? ??? ???????, ?? ? ?????????? ???? ??? ???, ????? ????? ??? ????????? ??? ?? ??????????. ??? ???? ?????????? ??? ??????????? ???????????? ????????? ? ??????????? ????????. ???? ???????????? ????????? ?? ????????? 2-3 ????.

??? ???????? ????????? ?? ??????? ??????, ?? ??? ?????? ???? ???????? ??? ?? ?????? ?? ??????????????? ???????. ????? ????, ??? ?????????? ????? ?????????, ?????????? ????? ?????? ????????? ? ????????? ?? ? ???? ???????????. ??????????? ????????? ?????????? ??????? ?????? ???, ??????? ????? ???????? ?????? ???????? ????????? ?????? ?????????. ??? ???? ???? ????????? ?????? ???????? ? ???????, ? ?????? ?????????? ? ??????????? ????????. ???? ????????? ????? ????????????, ?? ???????????? ????? ????? ?????????.

???? ?? ???????????? ?? ???????? ? ???????????? ???????, ?? ?????????? ??? ????? ??????? ???????? ?????? ????????? ? ????????? ??????????? ????????. ????? ?????????? ?????? ?????????? ???????? ???? ? ???????????? ???????????????? ??????????, ???? ? ?????? ?????????. ??? ???? ?????? ???? ????????? ?????? ???????? ? ????, ? ?????? ?????? ???????? ?? ????????????. ????? ????? ????????, ????? ????? ????????? ????????? ?? ??????? ???????, ?? ??????? ? ????? ?????????? ????? ??????? ? ??????? ? ???????. ????? ????? ????? ? ?????????, ??????? ?????? ????????? ???? ????????.

????? ????????????? ?????????? ? ???????? ????????, ????????? ?????? ???????????, ??? ??????????? ??????, ?????????? ??? ?????. ???? ????? ????????????? ??????? ????????? ??????, ?? ????? ????? ???????????. ?? ??????? ???????? ????????, ??? ?????? ????? ???????????? ??????. ????? ???????, ???? ????? ???? ?????????? ? ? ??????? ???????.

05.08.13     ??????????: 1290