Статьи » ? ?????? ????????
  ? ?????? ????????    ???????? ?????????? ?????????? ??? ? ??????? ??
?????????? ??? ? ??????? ?? ?????????????? ????? ??????? ??????. ?????? ?????????? ??????????? ? ????????????? ??????????, ????????????? ?? ??????? ??, ? ??????? ??????? ???????? ?????? ?????? ??????????, ????????? ?????? ???????? ? ????????? ????????? ???.??? ???????? ?????? ? ?? ????????????????? ?????????? ?????, ?????????? ????, ?.?. ?????? ???? ?????? ???. ????? ????, ??? ?????????? ?????? ????????????????? ????????? ????????? ????????? ? ???? ???? ????????? ???????? ????????? ? ?????????????. ??????, ???????? ? ???? ??? ????? ?????? ????? ?????????? ???????????? ???????? ? ????????????.

????? ?? ????????? ??????? ?? ???????? ????????? ????????? ?????????? ???. ????? ????????? ??????????? ? ??????? ????????????. ????????????? ?????????? ??????? ?????????????? ????????????? ???? ????????? ??? ? ???????????????? ? ???????? ??? ? ???????? ??????????? ??????????.

????????????? ? ??????? ???????????? ????????? ? ????? ? ???, ??? ?????????? ???????? ? ????????? ??? ????????? ?????????? ????? ? ???????? ???? ?????????? ???????????? ????? ??????????? ?? ?????????? ????? ????????.

????? ??????? ? ?????????????? ????????????? ???? ????????? ??? ? ????????????????, ???????? ??? ? ??, ? ????? ?????????????? ????????????????? ???? ? ???????????? (??????????????) ??? ??????????? ?? ?????? ??????? ??? ?????? ? ????? ???????????. ???????????? ????? ??????????? ????? ?????????: 1) ? ??????? ???????????????; 2) ? ??????? ?????????? ????????.

?????????? ?????? ?????????? ??????? ???????????? ? ??????? ??????????????? ?? ??????? ??? ??-1046. ? ???? ??? ??????? ???????????? ???????????? ????? ????????? ?????? ???????? ???. ??????? ???????????? ????? ????????????? ?????????, ???????????? ???????? ????????? ??????????????. ?????? ???????, ????????? ?? ???????? ???????????????, ???????????? ????? ????????????? ???? ? ???????? ????????. ?????? ????????? ???????, ????? ????????? ?? ???????? ???????????????, ??????????? ????? ?????? ????????????, ?????????? ????????????? ?????????? ????? ???????? ????? ?? ????????? ? ???????. ?? ?????? ????????? ??????? ??????? ???? ???????? ?????, ?? ??????? ????????? ????????????? ???????? ????????? ? ??. ??????? ???????????? ??????????? ???????, ??????? ?????????????? ? ??, ?????????? ? ????????? ????????? ?????????????? ? ??, ????????????? ? ????????? ?? ????? ???????.

?????? ?????? ???????????? ?????????? ????????? ????????. ??? ???? ??????????????, ??? ??? ???????? ??? ???????????? ????? ?????????? ????????? ????????, ??????????? ?? ???? ?????????. ?????? ??????? ???? ????? ??? ????????? ???????? ? ?????? ??? ????? ??????.
31.07.13     ??????????: 1380