Статьи » ????????? ??????
  ????????? ??????    ?????????? ? ???????
????????? ??????????? ????? ??? ???????????? ??????? ??????? ?????? ??????? ? ?????? ????????. ????? ????, ??? ??????????? ? ??????? ??????? ????????? ??? ??????? ? ????????? ????? ???????? ????????? ??????????? ????? ??? ??????????.

????????, ??? ?? ?????? ????????, ??????? ?? ??? ??????????, ????? ?? ??? ??????? ??????? ??????????? ?????. ??????????? ??? ????????? ????? ???????, ??? ???? ?????? ????????? ? ???, ??? ??? ?????? ?????????? ??? ????, ????? ? ??????? ??? ???? ????? ? ??????? ????? ? ???????. ??????? ?????????? ??? ???????????? ? ?????????? ??????? (??? ???, ???????, ?? ????????? ????????? ? ?????)  - ??? ???????????? ????????? ???????. ????? ? ???, ????? ?? ????? ???????? ????? ??????? ??? ?? ????. ?????? ????????? ? ????????????? ????? ? ? ???, ??? ????? ???? ?? ?????? ?????? ??? ?????? ??????? ??? ???????? ???????, ? ? ?? ?? ?????????? ????????? ? ????, ??? ???????????? ????? ??????.

??-??????, ??????? ?????????????? ? ??????, ?????????? ? ????????? ????????, ??? ? ???????? ?????? ??????? ????? ???????????? ????? ????? ?? ????? ???? ? ???????. ???????????, ??????? ? ??????????? ??? ??????????? ?????? ?? ????? ????????? ? ????? ??????? ??????????, ?????? ??? ?????? ???? ???? ??? ????? ??? ??????? ???????? ????????????. ??????, ????????, ? ??????, ???????????? ? ?????????? ??????????? ???? ??????? ? ?????????, ??? ????????, ? ??????????, ??????, ?? ????? ????? ??? ???? – ??????? ????????? ?? ???? ???????. ??? ????? ?? ?????? ?? ?? ????????? ? ?????????????????? ? ???????????, ??????? ?? ???, ??? ???????? ??????????? ??????? ?? ???????? ?????????? ? ??????????? ?????????? ????????.

?????????? ???? ??? ???????????? ? ?????????? ??????????? ??????????? ? ?????????, ?? ???? ?????? ???? – ????????? ??????? ? ????????. ????? ?????????????? ??????? ??????????? ??????????, ???????????, ? ????? ????????????? ????? ????????????? ??????? ? ??????????? ????????? ? ????????????? ???. ?? ?????? ?????? ???????? – ??????? ???? ?????? ?????????????? ????? ??? ???????. ?????????? ?????????? ??????? ??????? ?????????????? ? ????? ? ?????????? ???? ??? ?????????? ????? ??? ? ???????????? ??? ???? ?? ??????? ?? ????? ????? ??????????, ??????? ?????? ? ????? ??? ??????????.

????? ??????????? «?????????? ???? ??? ??????????» ?? ??????????????, ???????? ?????? ??????? ? ???? ?????. ???????, ?? ??? ???????? ??????? ?????????? ??????, ?? ??? ? ?? ???????????! ?????????? ?????? ?? ????? ??????????? ????????? ???? ?????? ??????? ?????????? ? ??? ??????????? ?? ?????? ?????. ???? ????????????? ???? ? ?????? ?? ????? ?????? ????? ? ?? ????????? ? ????????????. ????? ????? ??????? ? ???????? ?????, ??????? ??????? ????????? ???????? ? ?????? ?? ???, ? ????? ?????? ???????????? ?????? ??????? ? ?? ???????? ?????.

30.07.13     ??????????: 1269