Статьи » ????????? ??????
  ????????? ??????    ????? ????????? ????????? ????????????
????? ????????? ????????? ??????????????? ???, ??? ???????? ???????????? ???????? ???????? ??????????, ??????????? ? ????? ??? ?????????? ?????? ?????????? ???????? ????????? ????????????????, ???????????? ? ?????? ????????????????. ? ???????? ?????????? ???????????? ???????? ???????????? ????????? ???????????? ??????? ???????????????? ??????????. ??????, ???? ??????? ???????, ????? ?????? ? ?????, ?????? ??-????? ? ??????? ?? vsepropoker.ru ????? ????????? ????????? ?????????? ? ?????.

??????? ???????????????? ??????? ????????? ????????? ??????????? ? ?????????? ?????????? ??????? ?????????? ??, ?????? ????????? ?? ? ?????? ?????, ????????? ????????? ?? ? ????????? ? ????????? ? ??????????? ?? ?????? ????????? ? ?????????? ?????????? ????? ??? ????????? ? ?????????????.

??? ?????????? ?????? ????????? ????????? ???????? ????????? ???????????????? ?????? ?????:
1. ???????? ?????????? ?????????? ??????? ???; ???????? ?????? ????????? ???;
2. ???????? ????????? ????????? ? ????????? ? ???????? ????????? ? ?????????????.

?????? ???? ????? ???????????? ? ??? ???????, ????? ???????? ????????? ???????????????? ????? ?????????? ??????? ???????????. ????????, ???? ????? ????? ?????????????? ??? ???????????????? ??????? ? ??????? ??????????. ?????????? ?????????? ???? ????? ??????? ? ??????????? ?? ??????? ?????????????? ?????????? ????????????????.

?????????? ?????????? ??????? ?????????? ? ????? ????????? ?????????? ?????? ??????????? ? ??????? ??????? ???????????, ? ????????? ? ????????, ???????????? ? ????????? ? ????????????? — ? ??????? ?????? ?? ??????????? ??????.

????????? ??? ???????????? ????? ???????????? ??????????? ??????, ? ????? ????? ????????? ? ?????? ??? ???.

????????? ????????, ????? ??? ???????????? ????????? ? ????? ?????????? ?????????????? ???, ????????? ??? ? ????????? ?????????? ? ????????? ? ?????????????, ??????????? ?????????? ???????????????? ??????????.
24.07.13     ??????????: 2476