Статьи » ? ?????? ????????
  ? ?????? ????????    ??????????? ???????? ?????????? ??? ?????????
??? ?????, ?????? ? ?????????? ??????? ??????????? ??????? ? ?????? ??? ?????????-????????? ? ???? ??????.

????????? ?????????? ????????? ???????? ??????? ????? ????????. ???????? ??????? ? ???? – ????????????? ????????? ?????? ? ??????. ??? ?? ????? ?????? ????????? ????????????? ? ?????????????? ?????????? ? ??? ??????, ???? ??????? ??????? ????? ??????? ???????, ??? ?????? ??????????. ?????? ?? ????? ??????? ? ????????. ????? ????, ? ??????????? ?? ? ?????????? ??????????? ?????? ???????.

? ????????? ????? ????? ????? ??????, ?? ??????? ???? ?????? ?????????? ???????? ??????? ? ????????? ??????. ?? ??? ?? – ????????? ?????? ?????? ????? ????, ??????? ??????? ????????? ? ?????. ?????? ????? ????????? ? ???? ???????? ???????????????? ??????????? ? ??? ???????, ???? ?????????? ?? ????????? ?? ?????? ????.

???????? ?????? ?????????? ??? ????????? – ??? ????????? ???????, ??????? ? ??????? ???????? ????? ????????? ?? ????????? «??????». ????? ????? ??????? ??????????, ? ??????? ????? ???????????? ????????????? ????? ??? ? ??????? ?? ?????? ????. ????? ?? ?????????? ? ??????? ??????? ? ??????????. ? ???? ?????? ????? ????????? ???????? «????????» ? ??????????, ??? ??????????? ????? ??????? ???.

?????????? ?? ?????? ???????? ??????, ???? ??? ?????? ???????. ??? ?????????????? ????????? ????? ???????????? ????????? ?????????????? ???????. ?? ????, ??????? ?? ?????? ????? ?????????? ????????. ?? ??????? ??????? ??????? ??????? ?? ???? ????, ???????? ????? ? ??????, ??????????????? ?????????? ?????????? ?????. ????? ??? ??? ?????? ???????? ????? ?????????? ?????????? ?? ?? ??????????. ??? ???????? ??????? ????????.

?????? ?????????? ??? ????????? ????????? ???? ????????? ? ??? ???????, ???? ??????? ????????, ??? ???? ??? ????? ???????? ????? ????????. ?????????? ????????, ???????? ?????? ????? ? ??????????, ??? ?????? ?????????? ??????? ??? ? ?????????? ??????????? ?? ????????? ????????, ?????? ????? ????, ?????? ?????????? ????????, ??????????? ? ??? ????????????? ?? ??????? ????????? ??? ?? ???? ????????.

?? ????????? ????????? ????? ????? ?????? ????? ? ?????????, ????????? ????? ??? ? ????????? ??????. ???? ????? ????????, ??? ??? ???????? ????? ????? ? ?? ??? ????? ?????????? ???????????. ?? ?????? ?? ??? ???? ?????? ????????, ?? ? ?? ?????? ???, ????????, ??? ?????????????? ?? ?????? ? ???????? ???????? ??????? ??????????. ??? ???????, ????? ?????????? ???? ????????? ????????? ?????????, ????????, ?????????????? ????????????? ??????? ?????. ????? ???????, ??????? ?????? ?????????? ?????? ????? ???????????. ?????? ?????????????? ???? ????? ??????? ?? ?????? ? ???????? ??????????? ???????? ?????????, ?? ? ? ?????????? ?????.

23.07.13     ??????????: 1368